Skip to content
Menu
Výluka železničnej dopravy na trati Žilina – Rajec
Regióny
publikované: 26 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Výluka železničnej dopravy na trati Žilina – Rajec
Regióny

Cestujúci, upozorňujeme vás na plánovanú výluku železničnej dopravy na trati Žilina – Rajec v termíne od 28. mája do 29. mája 2024. Počas tejto doby budú na uvedenom úseku prebiehať výlukové práce, ktoré si vyžiadajú dočasné obmedzenie železničnej dopravy.

Náhradná autobusová doprava (NAD)

Ako informuje mesto Rajecké Teplice, v dôsledku výlukových prác bude zavedená náhradná autobusová doprava (NAD) na celej trase medzi Žilinou a Rajcom. Autobusy náhradnej dopravy budú premávať podľa dočasného cestovného poriadku, ktorý zabezpečí minimálne zdržanie a pohodlie pre cestujúcich.

Dôležité informácie pre cestujúcich

  • Dátum výluky: 28.05.2024 – 29.05.2024
  • Úsek: Žilina – Rajec
  • Náhradná doprava: Autobusová doprava (NAD)

Pokyny pre cestujúcich

  • Príchod na stanicu: Prosíme cestujúcich, aby prišli na železničnú stanicu s dostatočným predstihom pred plánovaným odchodom svojho spoja.
  • Orientácia: Na staniciach budú umiestnené informačné tabule a personál, ktorý vám pomôže s orientáciou a poskytne informácie o NAD.
  • Platné lístky: Všetky zakúpené lístky na vlak budú platné aj pre náhradnú autobusovú dopravu.

Kontakt a ďalšie informácie

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete ďalšie informácie o výluke a náhradnej doprave, neváhajte kontaktovať zákaznícku podporu železničnej spoločnosti alebo navštíviť ich oficiálnu webovú stránku.

Ospravedlňujeme sa za prípadné nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie a spoluprácu. Všetky tieto opatrenia sú nevyhnutné pre zlepšenie a modernizáciu našej železničnej infraštruktúry, aby sme vám mohli v budúcnosti poskytovať ešte lepšie služby.

Cestujúcim želáme bezpečnú a pohodlnú cestu.

© Slovenský večerník/ilustračné foto