Skip to content
Menu
Žiadne francúzske, neónové ani trblietavé farby. Tieto nechty nosia najmodernejšie ženy! Hit na leto
publikované: 9 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Žiadne francúzske, neónové ani trblietavé farby. Tieto nechty nosia najmodernejšie ženy! Hit na leto

9.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram/@ellielouisenails).

V sezóne 2024 sa do módy nesporne vracia klasika. Už tu boli mliečno-kávové nechty Glazed Donut Nails a teraz tu máme ďalší trend. Tento štýl bude na leto ideálny: hodí sa takmer ku všetkému a ocenia ho najmä fanúšičky minimalizmu a zrelé dámy. Ide o Pink Milky Nails, ktoré už nosia hollywoodske hviezdy.

Klasická manikúra je tento rok opäť v móde.
Foto: instagram/@ellielouisenails

Nedávno sme písali o tom, že toto leto bude v móde minimalizmus a jednoduchosť. Najmä pokiaľ ide o štýly nechtov. Celebrity už básnia o Cappuccino Milky Nails, ktoré sú ešte jemnejšou a decentnejšou verziou Cappuccino Nails. Ide o nechty vo farbe kávy, riedené béžovou alebo bielou, veľmi dievčenské a roztomilé. Hodia sa takmer ku všetkému a určite aj k letným outfitom. Budú tvoriť harmonické duo s honosnými šperkami a výraznými outfitmi.

Ukazuje sa však, že skôr než sa jeden trend v móde ujme natrvalo, iný ho dobehne so zdvojnásobenou silou. Tak je to aj v tomto prípade. Fanúšikovia klasiky a minimalizmu budú nadšení, ako hovorí aj tento dizajn nechtov: „Menej je viac“. A čo viac, hodia sa aj ku všetkému. Hovoríme o Pink Milky Nails, ktoré už nosí aj Jennifer Aniston.

Pink Milky Nails budú hitom leta 2024

Avšak predtým, ako sa tento typ manikúry stal módnym, sme si prešli aj fascináciou Hailey Bieber s Glazed Donut Nails. Aj tieto nechty, ktoré sa držia klasiky, ale sú „pokryté“ lesklým vrchom a trblietajú sa ako poleva na šiškách (odtiaľ ich názov), boli skutočným hitom TikToku. Tieto okrem iného odštartovali trend „mliečnych“ alebo „jogurtových“ nechtov v jemných odtieňoch, ktoré sa hodia k rôznym typom pleti.

Jennifer Anistonová zostala v priebehu rokov verná klasike. Tentoraz jej ruky zdobí spomínaný štýl Pink Milky Nails. Ako to vyzerá? Tento svetloružový lak s mliečnym odtieňom je dokonalým doplnkom takmer ku každému outfitu. Skombinujte ho so športovým, ležérnym outfitom alebo večernými šatami na romantickú večeru.

Dokonale je to vidieť v prípade Jennifer Aniston, ktorá na Instagrame zverejnila fotografiu v jarných šatách bez ramienok a s dokonale prevedenými Pink Milky Nailsi. Hviezda sa rozhodla pre stredne dlhý štvorcový tvar nechtov.

Pink Milky Nails sú ideálne pre ženy po 50-tke

Pink Milky Nails sú dobrou voľbou pre tých, ktorí nemajú radi neónové laky, trblietavé ozdoby alebo vzory. Ide o veľmi všestrannú a ženskú manikúru, ktorá zase dokonale doplní výrazný štýl. Ružové mliečne nechty môžete kombinovať s kvetinovými vzormi, boho šatami a ďalšími.

Farba Milky Pink vyzerá skvele so štvorcovými nechtami, ako aj s inými tvarmi, ako sú mandľové, oválne a špicaté nechty. Mliečna ružová je tiež ideálna ako základ pre francúzsku manikúru. Zrelé dámy určite ocenia jej prednosti. Jemný odtieň Milky Pink je ideálny na zakrytie jemných liniek a vrások na rukách. Zároveň nezviditeľňuje suchú pokožku a dodáva jej jemný lesk.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Boom týchto nechtov potvrdzuje, že to bude hit. Letná sezóna 2024 nebude podľa vkusu každého

Ako skryť odrasty na nechtoch? Už nemusíte! Táto manikúra to urobí za vás

The post Žiadne francúzske, neónové ani trblietavé farby. Tieto nechty nosia najmodernejšie ženy! Hit na leto appeared first on Vášeň v tebe.