Skip to content
Menu
ZEMPLÍNSKE POĽOVNÍCKE DNI 2024 V SOBRANCIACH
publikované: 13 apríla, 2024
Menej ako minútu min.
ZEMPLÍNSKE POĽOVNÍCKE DNI 2024 V SOBRANCIACH

Víkend v Sobranciach sa nesie v znamení poľovníctva a spojenia troch poľovníckych okresov – Sobrance, Michalovce a Trebišov.

Ako informuje mesto Sobrance, Zemplínske poľovnícke dni 2024 sú tu a otvárajú brány pre všetkých milovníkov prírody, zveri a lesa!

Výstava Trofejí: Zaujímavá výstava trofejí ponúka pohľad do sveta poľovníckych úspechov a zážitkov. Obdivujte majestátne parohy a kože divých zvierat, ktoré sú vyvrcholením poľovníckych dobrodružstiev.

Prehliadka Prác Najmenších: Nielen dospelí majú zážitky z poľovačky, ale aj naši najmenší. Ich pohľad na prírodu a zvieratá je jedinečný a fascinujúci. Prehliadka ich prác a tvorivosti ponúka originálny pohľad na poľovnícky svet.

Predaj Poľovníckych Potrieb: Pre tých, ktorí majú poľovnícke srdce, je tu predajný stánok s bohatou ponukou poľovníckych potrieb. Či už hľadáte novú zbraň, kvalitné oblečenie alebo praktické doplnky, tu si určite prídete na svoje.

Vstup voľný pre všetkých: Všetci, ktorí milujú prírodu a poľovnícke dobrodružstvá, sú srdečne pozvaní. Zemplínske poľovnícke dni 2024 sú o otvorení, zdieľaní a oslavovaní krás prírody a poľovníckej tradície.

Pripojte sa k nám v Sobranciach a zažite víkend plný zvieracích zážitkov, vedomostí a zábavy. Tešíme sa na vás! 

© Slovenský večerník/ilustračné foto