Skip to content
Menu
Zdalo sa mi to absurdné. Neskôr som urobil to isté. „Život na cestách už nikdy nebol rovnaký.“
publikované: 10 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Zdalo sa mi to absurdné. Neskôr som urobil to isté. „Život na cestách už nikdy nebol rovnaký.“

10.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/frantic00).

Niektoré triky môžu byť pri lete lietadlom veľmi užitočné. Používatelia internetu si obľúbili dômyselnú metódu, pomocou ktorej môžu voľne sledovať videá na svojom telefóne bez toho, aby sa pozerali dole. Navyše sa dá vykonať triviálne jednoducho.

Niektoré triky môžu byť pri lete lietadlom veľmi užitočné. Používatelia internetu si obľúbili dômyselnú metódu, pomocou ktorej môžu voľne sledovať videá na svojom telefóne bez toho, aby sa pozerali dole.
Foto: shutterstock/frantic00

TikTok je skutočnou liahňou užitočných trendov, ktoré, ako sa ukazuje, môžu byť na cestách veľmi potrebné. Niekoľkohodinové lety sa môžu ťahať celú večnosť. Tento čas si zvyčajne spríjemníte čítaním obľúbenej knihy alebo zábavou dostupnou v telefóne.

Z dlhodobého hľadiska môže sledovanie filmu alebo seriálu so zaklonenou hlavou skončiť nežiaducimi bolesťami v oblasti krku. Našťastie, riešenie tohto problému je jednoduchšie, ako si mnohí myslia. Všetko, čo potrebujete, je vrecko alebo obrúsok.

Ako si uľahčiť cestovanie lietadlom? Takto bude sledovanie filmov oveľa pohodlnejšie

Myšlienka šikovného využitia vrecúšok na zvracanie v lietadle získava na popularite po celom svete. Cestujúci ich využívajú úplne novým spôsobom. Používajú ich na upevnenie svojich telefónov v operadlách sedadiel. Získajú tak provizórny stojan, aby mohli počas letu používať obrazovku bez použitia rúk, napríklad pri sledovaní obľúbených filmov alebo seriálov. Tento trik je navyše úplne zadarmo a nevyžaduje si žiadnu prípravu.

Vložte vrecúško na zvracanie medzi telefón a puzdro.

Potom hornú časť vrecka preložte cez zvislý stolík, ktorý sa nachádza na operadle predného sedadla.

Tabuľku zacvaknite späť na miesto a užívajte si stojan na telefón.

@bobbymacgyver

Best travel hack for you next flight! #travel #hacks #travelhacks #flyinghacks Makes it so easy to watch your favorite movies or show!

♬ Cumbia Buena – Grupo La Cumbia

Tento trik funguje len na niektorých lietadlách. Používatelia internetu sa tešia

Metóda vrecka funguje dobre na kratších cestách, keď letíte s nízkonákladovými leteckými spoločnosťami alebo ste v lietadle v ekonomickej triede. Pri dlhších plavbách majú cestujúci zvyčajne v sedadlách zabudované obrazovky, na ktorých si môžu vychutnať rôzne formy zábavy (hry, filmy, seriály). Internetoví používatelia pod videom @bobbymacgyver, ktoré ukazuje prevedenie tohto triku, neskrývajú spokojnosť. Majú však aj svoje pochybnosti. Ak máte chuť, hlasujte v našej ankete nižšie.

Život na cestách už nikdy nebol rovnaký.

Nie je to zlý nápad.

Ale čo keď budem musieť zvracať?

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Lietadlo spoločnosti Ryanair muselo náhle pristáť. Niečo zlé sa stalo s … dverami

Požiadali ju, aby opustila lietadlo, pretože mala na sebe „nevhodný odev“. „Som v šoku. Toto sa mi ešte nestalo.“

The post Zdalo sa mi to absurdné. Neskôr som urobil to isté. „Život na cestách už nikdy nebol rovnaký.“ appeared first on Vášeň v tebe.