Skip to content
Menu
Zábava a šport na KI CUP 2024 v meste Nová Baňa
Regióny
publikované: 13 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Zábava a šport na KI CUP 2024 v meste Nová Baňa
Regióny

Nová Baňa – Blíži sa deň plný zábavy, športu a nezabudnuteľných zážitkov! Knauf Insulation, s.r.o. Nová Baňa v spolupráci s mestom Nová Baňa a obcou Brehy vás srdečne pozývajú na celodenné podujatie pri príležitosti Medzinárodného dňa detí, ktorého súčasťou bude tradičný futbalový turnaj KI CUP 2024.

Ako informuje mesto Nová Baňa, tento rok sme sa rozhodli pre zmenu scenérie a na futbalovom ihrisku v Brehoch sa stretne komunita priaznivcov zábavy a športu. Táto rozhodujúca zmena bola uskutočnená po vzájomnej dohode s hlavným organizátorom, spoločnosťou Knauf Insulation, s.r.o. Nová Baňa, aby sme spoločne vytvorili nezabudnuteľný deň pre všetkých účastníkov.

Celodenný program bude plný zábavných a športových aktivít pre deti i dospelých. Okrem tradičného futbalového turnaja KI CUP 2024, ktorý prinesie napätie a súťaživosť na ihrisku, sa môžete tešiť aj na rôzne sprievodné akcie pre deti. Nebude chýbať občerstvenie, aby ste mohli naberať energiu a pokračovať vo svojom zábavnom dni plnom aktivít.

Ako korunovanie večera nás čaká hudobná zábava so skupinou Senzi Senzus, ktorá nám dodá energiu a pozdvihne náladu svojimi melódiami a ritmom.

„Tento deň je pre nás významným spoločenským podujatím, ktoré nám umožňuje spojiť komunitu a osláviť Medzinárodný deň detí spolu,“ povedal Ján Novák, zástupca spoločnosti Knauf Insulation, s.r.o. Nová Baňa. „Tešíme sa na stretnutie s vami a na spoločné strávenie aktívneho a zábavného dňa v Brehoch.“

Tak neváhajte a pridajte sa k nám na futbalovom ihrisku v Brehoch 25. mája 2024 a zábavte sa s nami na KI CUP 2024!

© Slovenský večerník/ilustračné foto