Skip to content
Menu
Zabalte si nohy do alobalu. Stačí 30 minút relaxácie. Zažehnáte nepríjemný problém
publikované: 8 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Zabalte si nohy do alobalu. Stačí 30 minút relaxácie. Zažehnáte nepríjemný problém

8.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: súkromný archív).

Alobal je nenápadný výrobok, ktorý sa zvyčajne nachádza v kuchyni a po ktorom siahame najmä pri varení alebo balení potravín. Pritom v sebe skrýva mnoho užitočných možností, ktoré uľahčujú život. Jednu z nich si obľúbite najmä v lete. Prečo by ste si do nej mali zabaliť nohy?

Alobal je nenápadný výrobok, ktorý sa zvyčajne nachádza v kuchyni a po ktorom siahame najmä pri varení alebo balení potravín.
Foto: súkromný archív

Alobal využijete mnohými rôznymi spôsobmi. Je ideálny na čistenie veľmi znečistených povrchov a keď ho hodíte do bielizne, tkaniny budú menej elektrizovať. Okrem toho sa používa aj na osobnú starostlivosť. Ako ju používate?

Čím pomáha alobal nohám? Budú dokonale hladké

V lete, keď teploty za oknom dosahujú rekordné výšky, málokedy nosíme plnú obuv. Namiesto toho siahame po pohodlných žabkách alebo elegantných sandáloch. Ak ste si pred sezónou nestihli ošetriť nohy, nemusíte míňať majetok na profesionálne ošetrenie. Namiesto toho vám pomôže alobal. Stačí, ak si nohy najprv dôkladne umyjete a osušíte, potom na ne nanesiete hrubú vrstvu hydratačného krému, najlepšie s obsahom močoviny, a nakoniec ich zabalíte do fólie lesklou stranou dovnútra. Nechajte pôsobiť približne 30 minút, kým sa vám nebudú zdať teplé. Po tomto ošetrení bude vaša pokožka hĺbkovo hydratovaná, jemná a bez akejkoľvek suchosti.

TIP! Nezabudnite sa o svoje nohy starať počas celého roka, nielen vtedy, keď sú viditeľné. Koniec koncov, nesú celú vašu váhu a bez náležitej starostlivosti môže dôjsť k bolestivému zhrubnutiu. Namiesto estetického problému sa zmení na zdravotné ťažkosti.

Čo vám dá zabalenie nôh do alobalu ? Nie je to len otázka krásy

Trik s alobalom na nohách má aj iné využitie. Nielenže sa postará o pokožku tejto oblasti, ale aj ju zahreje, čo je dôležité najmä počas chladnejších dní. Preto ak ste takzvaný mrazivý človek a obyčajné ponožky vám nestačia, oplatí sa poznať tento patent. Niektorí tvrdia, že táto liečba je prospešná aj pre kĺby.

Máte doma kúsok striebra, ktorý potrebuje obnovu? Nemusíte ho nosiť ku klenotníkovi. Pomôže vám domáci patent.
Foto:youtube/@JoyHomeRemedies

Ako vyčistiť striebro od čierneho povlaku? Pomôže kúsok fólie

Máte doma kúsok striebra, ktorý potrebuje obnovu? Nemusíte ho nosiť ku klenotníkovi. Pomôže vám domáci patent. Ak máte chuť, hlasujte v našej ankete nižšie.

Pripravte si misku a dno vyložte alobalom. Je dôležité, aby bola lesklou stranou nahor.

Nalejte do nej vodu.

Pridajte asi 2 polievkové lyžice soli a jemne premiešajte, aby sa rozpustila.

Vložte striebro do zmesi a nechajte ho tam pôsobiť až 2 hodiny.

Po uplynutí tejto doby ho vyberte a opláchnite pod tečúcou vodou. Striebro bude ako nové.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Prečo používať alobal na diaľkové ovládanie? Neverila som, tak som to skontrolovala. Pár sekúnd a je po probléme

Zrolujte alobal do gule a umiestnite ho do kúpeľne. Po tomto nepríjemnom probléme nezostane žiadna stopa

The post Zabalte si nohy do alobalu. Stačí 30 minút relaxácie. Zažehnáte nepríjemný problém appeared first on Vášeň v tebe.