Skip to content
Menu
Výzva k účasti v súťaži “Do práce na bicykli 2024” v Trnave!
publikované: 4 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Výzva k účasti v súťaži “Do práce na bicykli 2024” v Trnave!

Spojte svoje sily so svojimi kolegyňami a kolegami a vytvorte dvoj- až štvorčlenný tím pod zástavou vášho zamestnávateľa.

Zaregistrujte sa do aktuálneho ročníka tejto súťaže na stránke dopracenabicykli.eu od 1. apríla do 7. júna 2024. Týmto potvrdíte, že sa v období od 1. do 30. júna 2024 budete dopravovať do práce na bicykli, informuje Mesto Trnava.

Každý účastník tímu si bude sám evidovať svoje cesty do práce a z práce na bicykli každý deň od 1. do 30. júna 2024 a zapisovať ich výsledky do registračného systému na webovej stránke súťaže.

Súťaž bude vyhodnocovaná v troch kategóriách na lokálnej úrovni:

Celkový počet najazdených kilometrov (tím a jednotlivec).
Celkový počet jázd (tím a jednotlivec).
V bonusovej kategórii budú vyžrebovaní a ocenení súťažiaci, ktorí absolvovali aspoň 2/3 ciest do práce a z práce na bicykli, alebo počas súťaže najazdili minimálne 500 kilometrov na bicykli.

Cieľom súťaže je podporiť rozvoj zdravej a trvalo udržateľnej dopravy v mestách. Mesto Trnava sa opäť pridáva k tejto kampani a vyzýva trnavské firmy, aby motivovali svojich zamestnancov a podporili ich účasť v súťaži. Prihláste sa hneď, ako možno, a pomôžte svojmu tímu prispieť k zdravšej a ekologickejšej mestskej doprave!

V minulom ročníku súťaže sme zaznamenali úžasné účasti, pričom 183 tímov a 638 účastníkov zapojilo sa do súťaže v rámci Trnavy. Spoločne sme absolvovali 12 522 jázd a najazdili sme neuveriteľných 100 119,53 km, čím sme ušetrili 25 029,88 kg CO2.

Pripojte sa k tejto úžasnej iniciatíve a spoločne dosiahnime ešte lepšie výsledky! Nech žije cyklistika a zdravý životný štýl!

©Slovenský večerník/ilustračné foto