Skip to content
Menu
VYUŽITE MOŽNOSŤ ZBERU VEĽKOOBJEMOVÉHO ODPADU A ELEKTROODPADU V PIEŠŤANOCH
publikované: 23 apríla, 2024
Menej ako minútu min.
VYUŽITE MOŽNOSŤ ZBERU VEĽKOOBJEMOVÉHO ODPADU A ELEKTROODPADU V PIEŠŤANOCH

Mesto Piešťany otvára možnosť pre občanov zbaviť sa nechceného veľkého odpadu a elektroodpadu. Ak nemáte možnosť odstrániť starý nábytok alebo elektrospotrebiče na zberné dvory, využite túto ponuku mesta.

Podujatie je organizované Mestom Piešťany v spolupráci so spoločnosťami Marius Pedersen a Bomat. Už tento stredu, 24. apríla 2024, budú obyvatelia sídliska A. Trajan môcť odovzdať starý nábytok a elektroodpad do veľkých kontajnerov, ktoré budú umiestnené pred bytovým domom A. Trajan č. 3 (naproti pivárni Kveta) v čase od 14:00 do 17:30 hodín.

Do veľkého odpadu patrí: nábytok, sedacie súpravy, postele, matrace, skrine, stoly, stoličky, koberce, okná, dvere, radiátory, kotle, bojlery, kachle, sanitárna keramika a ďalšie nepotrebné a zničené vybavenie domácností. Do elektroodpadu patria: chladničky, mrazničky, práčky, sušičky, televízne prijímače, satelitné prijímače, rádiá, prehrávače CD, mikrovlnné rúry, svietidlá a ďalšie drobné elektrospotrebiče ako rýchlovarné kanvice, žehličky, kulmy na vlasy, fén, a podobne.

V nasledujúcich týždňoch budú kontajnery k dispozícii aj na ďalších lokalitách, ako je sídlisko Juh, Námestie Janka Kráľa a sídlisko A. Hlinku. O časovom harmonograme týchto udalostí budete vopred informovaní.

©Slovenský večerník/ilustračné foto