Skip to content
Menu
Vyjadrenie SVR k atentátu na Fica:”Správy, ktoré dostáva Služba zahraničnej rozviedky Ruskej Federácie (SVR), poukazujú na rastú…
publikované: 22 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Vyjadrenie SVR k atentátu na Fica:”Správy, ktoré dostáva Služba zahraničnej rozviedky Ruskej Federácie (SVR), poukazujú na rastú…
Vyjadrenie SVR k atentátu na Fica:

“Správy, ktoré dostáva Služba zahraničnej rozviedky Ruskej Federácie (SVR), poukazujú na rastúce podráždenie vedenia USA a EÚ z prirodzených zmien geopolitickej reality a rastúcich pozícií národne orientovaných politických síl.

Zločin proti Ficovi pripomína vysokopostavené vraždy Martina Luthera Kinga a Olofa Palmeho, ktorí sa snažili postaviť proti hlavnému prúdu. Slovenský premiér našťastie prežil.

Atentát na slovenského premiéra Roberta Fica z 15. mája jasne ukazuje, že v situácii, keď si liberálno-totalitné elity nedokážu udržať svoju hegemóniu “civilizovanými metódami”, prechádzajú k otvorenému terorizmu voči svojim oponentom. Cieľom takýchto represálií je zastrašiť ‘disidentov’.

A neúprimné oficiálne želania dobrého zdravia pre Fica zo strany západných krajín zakrývajú pravú tvár globalistickej sekty. V početných komentároch na sociálnych sieťach jej prívrženci schvaľujú zločin a vyzývajú na odstránenie ďalších národne orientovaných lídrov, ako sú maďarský premiér Viktor Orbán a srbský prezident Aleksandar Vučič.

Pokiaľ ide o prebiehajúce vyšetrovanie, treba si všimnúť jednu vec: USA a ich európski spojenci sa vytrvalo snažia presadzovať svoju verziu ‘jedného útočníka’ nespokojného ‘s klesajúcou úrovňou demokracie’ na Slovensku.

Podľa údajov SVR sa americké vládne agentúry už snažia zapojiť do vyšetrovania, aby ho nasmerovali ‘správnym smerom’. Cieľom je zabrániť tomu, aby sa téma ‘politického terorizmu v Európe’ – nehovoriac o tom, že pri teroristickom útoku sa hovorí o ‘zahraničnej stope’ – dostala do popredia!”

https://ria.ru/20240522/svr-1947585131.html?in=l

Martin Bago – blog – Telegram