Skip to content
Menu
Výbuch elektrickej kolobežky v byte zamestnal všetky záchranné zložky, príčiny udalosti sú predmetom vyšetrovania (foto) 
Aktuálne
publikované: 23 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Výbuch elektrickej kolobežky v byte zamestnal všetky záchranné zložky, príčiny udalosti sú predmetom vyšetrovania (foto) 
Aktuálne

23.5.2024 (SITA.sk) – Po výbuchu elektrickej kolobežky počas nabíjania v byte na Ulici T. Vansovej v Trenčíne zasahovali v stredu na mieste všetky záchranné zložky. Obyvatelia bytu, v ktorom k výbuchu došlo, boli jednorazovo ošetrení posádkou RZP na mieste.

Podľa doterajších zistení pravdepodobne v dôsledku prevádzkovo-technickej poruchy pri nabíjaní elektrickej kolobežky došlo k jej výbuchu, v dôsledku čoho bolo zničené zariadenie izby a zároveň poškodené zariadenie celého bytu dymom. Čiastočne evakuovaní boli aj obyvatelia bytového domu z dôvodu zadymenia spoločných priestorov,” informovala o udalosti trenčianska polícia.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Po uhasení požiaru sa mohli obyvatelia vrátiť späť do svojich bytov. Polícia dodala, že výbuchom nebola narušená statika bytového domu. Polícia na mieste vykonala prvotné neodkladné úkony. Zároveň začala trestné stíhanie vo veci pre prečin všeobecného ohrozenia. Presné okolnosti a príčiny tejto udalosti sú predmetom vyšetrovania.

Viac k témam: Elektrická kolobežka, Výbuch
Zdroj: SITA.sk – Výbuch elektrickej kolobežky v byte zamestnal všetky záchranné zložky, príčiny udalosti sú predmetom vyšetrovania (foto)  © SITA Všetky práva vyhradené.