Skip to content
Menu
Vojvodkyňa Kate sa objaví na kráľových narodeninách pod jednou podmienkou
publikované: 4 júna, 2024
Menej ako minútu min.
Vojvodkyňa Kate sa objaví na kráľových narodeninách pod jednou podmienkou

04.06.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Juan Ignacio Kinder youtube.com/@RoyalFoundation1 snímka obrazovky).

Vojvodkyňa Kate trpí rakovinou a momentálne sa sústreďuje na liečbu. Na verejnosti sa neukázala už niekoľko mesiacov. Rozhodla sa však objaviť na narodeninách kráľa Karola. Pod jednou podmienkou.

Vojvodkyňa Kate sa rozhodla. Ide o narodeniny kráľa Karola III.
Foto: shutterstock/Juan Ignacio Kinder youtube.com/@RoyalFoundation1 snímka obrazovky

Svet bol prekvapený, keď sa vojvodkyňa Kate prestala objavovať na verejnosti. Od januára tohto roku ju nevideli. Vedelo sa len to, že v polovici prvého mesiaca tohto roka podstúpila operáciu brucha. Médiá a užívatelia internetu boli celé týždne zvedaví, čo sa deje.

Konšpiračných teórií bolo veľa, mnohé z nich poukazovali na zradu princa Williama. Žiadna z týchto vecí. Okorenením bol fakt, že Kate zverejnila upravenú fotografiu na Deň matiek. Napokon po pár mesiacoch zverejnila video, v ktorom vysvetlila, že má rakovinu a začína s chemoterapiou.

Vojvodkyňa Kate sa rozhodla. Ide o narodeniny kráľa Karola

Nedávno sa v slovenských a zahraničných médiách objavila informácia, že vojvodkyňa bohužiaľ nebude prítomná na narodeninách kráľa Karola III., ktoré sa vo Veľkej Británii nazývajú „Trooping the Color“. Niektorí z nich dodali, že manželka princa Williama sa objaví na verejnosti až na jeseň a niektorí tvrdili, že začiatkom roku 2025.

Teraz gbnews.com uvádza, že vojvodkyňa vyhlásila, že sa zúčastní osláv narodenín kráľa Charlesa, ale má jednu podmienku: „ak sa bude cítiť dostatočne dobre.“ Ide, samozrejme, o neoficiálne dojednania. Tieto informácie potvrdzujú aj zdroje The Mirror. Podľa ich názoru Kate zvažuje, že sa objaví na balkóne. Palác sa k tejto záležitosti však zatiaľ nevyjadril.

POZRITE TIEŽ AJ: Naliehavé správy o vojvodkyni Kate a jej liečbe. Existuje oficiálne oznámenie

Trooping the Colour: Kráľove narodeniny

Kráľ Karol, ktorý tiež trpí rakovinou, sa už nejaký čas z času na čas objavuje na verejnosti vždy, keď je to možné a v súlade s odporúčaniami lekárov. Buckinghamský palác minulý štvrtok oznámil, že kráľ Karol sa 15. júna, v deň svojich narodenín, povezie na koči s kráľovnou Camillou.

Jazda na koni sa však neodporúča. Počas oficiálneho narodeninového sprievodu bude viesť tzv. vojenskú prehliadku. Prítomnosť ďalších členov kráľovskej rodiny na podujatí bude potvrdená bližšie k dátumu.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Syn Johna Lennona sa prinútil prečítať knihu princa Harryho. Nazval ho „idiotom“ a „báfajom“

Meghan Markle sa so svojím otcom nerozpráva už šesť rokov. Odborníčka tvrdo hovorí o jej „neschopnosti napraviť vzťah“

The post Vojvodkyňa Kate sa objaví na kráľových narodeninách pod jednou podmienkou appeared first on Vášeň v tebe.