Skip to content
Menu
Víkend otvorených parkov a záhrad v Dubnici nad Váhom
Regióny
publikované: 24 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Víkend otvorených parkov a záhrad v Dubnici nad Váhom
Regióny

Dubnické múzeum, sídliace v Dubnickom kaštieli, sa aj tento rok zapája do medzinárodnej iniciatívy prezentujúcej slovenské parky a záhrady ako dôležitú súčasť zeleného dedičstva Európy pod názvom Víkend otvorených parkov a záhrad.

Témou pre tento rok je „Päť zmyslov v záhrade“.

V rámci podujatia na vás v sobotu 1. júna od 15:00 do 18:00 čaká množstvo aktivít:

  • Piknik a ochutnávka čajov: Pripravený bude krásny porcelán, dobrá kávička a občerstvenie, ktoré si nemusíte chystať sami. Môžete si objednať  Piknikový box alko/nealko, pripravený v spolupráci s @freshsnack_trencin. Viac informácií získate na mic@dubnica.eu.
  • Hudobný program: O dobrú náladu sa postarajú ZUŠ Dubnica nad Váhom a Boris List svojou hrou na gitaru a handpan.
  • Spoločenské hry a bylinky: Budete si môcť rozcvičiť mozgové závity spoločenskými hrami a podebatiť s OZ Kolowrátok na tému liečivých byliniek, prípadne si nejaké bylinky aj kúpiť.
  • Divadelné predstavenie: O 17:00 k vám zavíta Pavol Seriš a zahrá predstavenie Skeče, ktoré je prierezom toho najlepšieho z jeho súčasnej tvorby. Tešiť sa môžete na akčné divadlo plné pohybu, hravosti a improvizácie.

Tešíme sa na vás v sobotu 1. júna v Parku J. B. Magina!

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „PARKOVI VÍKEND ZAHRAD Pikuik 1.JUN2024 1. JUN 2024 15.00 18.00 PIKNIKONANIE, OCHUTNÁVKA ČAJU zuš DUBNICA N/V, BORIS LIST HUDBA KOLOWRÁTOK BESEDA o BYLINKÁCH SPOLOČENSKÉ STOLOVÉ HRY 17.00 PAVOL SERIŠ: SKEČE DIVADELNÉ PREDSTAVENIE 0るうう BOX ιΚινή OBROTAMI NAPINENY MÔŽETE DOBRONENY OBROTAMI EJEDNAT NAPLNENY SI OBZETE ASVOPR OBJEDNAT JEDNAT VOPR PARK PARKJ.B.MAGINA J. PARKJ.B B. MAGINA INFO MIC@DUBNICA.EU 0948 117 17063 063 VSTUP VOLNY dubnické dubnickeNmizeum múzeum VIKEND PARKOVA AZAHRAD“

©Slovenský večerník/ilustračné foto