Skip to content
Menu
Vezmite si fén a rozprestrite plachtu na podlahu. Hneď vyriešite nepríjemný problém
publikované: 10 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Vezmite si fén a rozprestrite plachtu na podlahu. Hneď vyriešite nepríjemný problém

10.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: tiktok.com/tiktok.com/@anna_louisa_at_home).

Čo môžete urobiť pre to, aby sa u vás doma neprášilo? Existuje mnoho metód čistenia, ale o týchto trikoch ste možno ešte nepočuli. Sú jednoduché, rýchle, spoľahlivé a udržia váš domov uprataný. Zistite, ako rýchlo a efektívne vyčistiť radiátor.

Čo môžete urobiť pre to, aby sa u vás doma neprášilo? Existuje mnoho metód čistenia, ale o týchto trikoch ste možno ešte nepočuli.
Foto: tiktok.com/tiktok.com/@anna_louisa_at_home

Prach sa usadzuje aj v tých najmenších zákutiach domácnosti a nie vždy vieme, ako sa ho zbaviť, aby sme sa mohli tešiť z čistých povrchov. To je problém najmä pre alergikov, ktorí aj pri najmenšom neporiadku začnú kýchať a cítia sa veľmi nepríjemne. Ukazuje sa, že existujú šikovné triky, ako vyčistiť zdanlivo najmenej dostupné miesta od prachu. Čo by ste mali urobiť?

Čo môžete urobiť pre to, aby sa u vás doma neprášilo? Vezmite fén a konajte

Na TikToku @anna_louisa_at_home sa pred časom objavilo video, v ktorom autorka ukázala niekoľko jednoduchých trikov, ako sa zbaviť prachu z ťažko dostupných miest. Ukázalo sa, že na dôkladné vyčistenie povrchov v domácnosti stačí trochu šikovnosti a odhodlania.

@anna_louisa_at_home

Save for later 3 dusting hacks for those places we forget! Who’s guilty of forgetting about these? It’s amazing how much the dust builds up in these areas! 1. Blast the dust out of your radiators by using a hair dryer 2. Use a lint roller to trap the dust on your lampshades 3. Remove the dust from your walls by using a Flash speed mop and dust magnet dry pads #cleantok #cleantok101#cleantok101#c#cosycleaningclubt#tidyhomec#cleanhomem#mrshinchhomem#mrshinchmademedoitc#cleanhometipss#speedcleans#speedcleanings#satisfyingcleanings#satisfyingcleanc#cleaningproductsc#cleaningtipsandhacksc#cleaningcreatorc#cleaningcreatorsconnectf#fypc#cleantokukcleaninghacks

♬ original sound – princesskia

Nie každý si uvedomuje, že v radiátoroch sa časom usadzuje veľké množstvo prachu, pretože málokto dbá na ich dôkladné a pravidelné čistenie. Vôbec nemusíte brať metlu, prehrabávať sa vo vnútri a kombinovať, pretože vám stačí fén a plech.

Pod radiátor položte plachtu, vezmite do ruky fén, zapojte ho a začnite fúkať vzduch do otvorov radiátora. Rýchlo si všimnete, že prach, ktorý je vo vnútri, začne padať na plachtu a udrží túto časť vášho domova čistú. Anna tiež upozornila, že tienidlá v lampách môžete vyčistiť pomocou rolky na oblečenie s lepiacou páskou a prach zo stien môžete odstrániť suchým mopom.

Čo sa dá urobiť, aby sa neprášilo? Používatelia internetu sa vyjadrili. „Trik s chladičom všetko zmení“.

Pod Anniným videom sa objavilo množstvo komentárov od používateľov internetu, ktorí chválili prezentované metódy a podelili sa aj o svoje vlastné triky na čistenie. Poznali ste tieto triky už predtým?

Trik s fénom všetko zmení!

Páči sa mi to.

Môžete si kúpiť kefy na čistenie radiátorov. Sú úžasné.

Steny vždy čistím vysávačom. Pomáha to!

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Poškodzuje fén vlasy? Jednu chybu robíme často. Spôsobuje viac škody ako úžitku

Ako sušiť vlasy: studeným alebo teplým vzduchom? Koniec plytvania časom ráno

The post Vezmite si fén a rozprestrite plachtu na podlahu. Hneď vyriešite nepríjemný problém appeared first on Vášeň v tebe.