Skip to content
Menu
Úspešná rodinná bicyklovačka v Trstenej
Regióny
publikované: 24 júna, 2024
Menej ako minútu min.
Úspešná rodinná bicyklovačka v Trstenej
Regióny

Dnešná rodinná bicyklovačka v Trstenej prerástla v nezabudnuteľný zážitok pre všetkých účastníkov.

Ako informuje mesto Trstená, podujatie, ktoré zorganizovala samospráva, prilákalo rekordné množstvo cyklistov, od malých detí až po celé rodiny, a to nielen z Trstenej, ale aj z okolitých obcí ako Liesek, Čimhová, Vitanová, Hladovka a Suchá Hora.

Atmosféra a program podujatia:

  • Počasie a atmosféra: Krásne počasie doplnené výbornou atmosférou.
  • Občerstvenie: Účastníci si mohli vychutnať chladenú kofolu a pivko, ktoré sprevádzali výborný guláš.
  • Účasť významných hostí: Podujatie zahájili starostovia zúčastnených obcí a primátorka mesta Trstená. Podporu pridala aj županka Žilinského samosprávneho kraja, Ing. Erika Jurinová.
  • Zábavné aktivity: Vrcholom podujatia bola tombola s atraktívnymi cenami, ktorá bola vítanou odmenou pre všetkých účastníkov.

Poďakovanie a tešíme sa na budúci rok:

Srdečne ďakujeme všetkým organizátorom za ich snahu a úsilie pri príprave tohto fantastického podujatia. Rovnako ďakujeme všetkým zúčastneným, ktorí prispeli k vytvoreniu úžasnej atmosféry plnej radosti a spoločenského ducha.

Tešíme sa na ďalší ročník rodinnej bicyklovačky v Trstenej!

Na obrázku môže byť 6 ľudí, bicykel, cesta a text, v ktorom sa píše „ध POTRAVINY POTRANINE 8M o TeRMine OKNA DVERE परामन SU517BN aVi 0“Na obrázku môže byť 6 ľudí, bicykel a textNa obrázku môže byť 11 ľudí, usmievajúci sa ľudia, bicykel a textNa obrázku môže byť 6 ľudí a textNa obrázku môže byť 10 ľudí, bicykel, dav a textNa obrázku môže byť 6 ľudí, bicykel a cestaNa obrázku môže byť 4 ľudia, bicykel a textNa obrázku môže byť 5 ľudí a textNa obrázku môže byť 4 ľudia a bicykel

© Slovenský večerník/ilustračné foto