Skip to content
Menu
Tvrdí, že zjedol AKVÁRIUM jahôd. Je ťažké uveriť, ako dlho mu to trvalo. Používatelia internetu: Je to nemožné
publikované: 20 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Tvrdí, že zjedol AKVÁRIUM jahôd. Je ťažké uveriť, ako dlho mu to trvalo. Používatelia internetu: Je to nemožné

20.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: pixabay.com/1195798 tiktok.com/@wallywhatthe).

Internet je plný materiálov tak nezvyčajných, že sú až šokujúce. Jeden tiktoker ohromil svoje publikum tým, že nahral, ​​ako údajne zjedol 100 litrov jahôd. Používatelia platformy rozpútali v komentároch búrlivú diskusiu o pravdivosti materiálu.

Môžu sa jahody jesť bez obmedzení?
Foto: pixabay.com/1195798 tiktok.com/@wallywhatthe

Internetoví tvorcovia sa zvyčajne snažia osloviť čo najväčšie publikum. Za týmto účelom často zverejňujú kontroverzné alebo šokujúce materiály – také, ktoré používateľov zaujmú. Tento obsah však často nesúvisí s jedlom. Napriek týmto presvedčeniam vyšiel tiktoker známy online ako @wallywahatthe pred pár dňami zverejnil nezvyčajné video.

Nahral sa, ako zjedol celé akvárium jahôd. Používatelia internetu onemeli

Jedna z najnovších nahrávok ukazuje veľké, 100-litrové akvárium naplnené až po okraj… jahodami. Video malo názov „100 litrov jahôd vs. muž“. Materiál ukazuje, ako autor zjedol celý obsah nádoby. Dvanásť hodín jedenia sa skrátilo na minútový záznam, ktorý za dva dni videlo cez 68 miliónov divákov, dnes toto video má cez 200 miliónov videní.

Tiktok sa stal virálnym, pretože si rýchlo získal nielen milióny lajkov, ale aj cez 200 000 komentárov. Používatelia internetu sa dokonca ponáhľali do tejto poslednej časti, aby sa podelili o svoje názory. Väčšina ľudí bola tvorovým počinom mimoriadne ohromená. Ozývali sa však aj hlasy plné pochybností. Niektorí obvinili autora z klamstva.

„Je to nemožné. Nahráva 12 hodín, ale svetlo nemení svoju polohu. Podozrivé“

– hovoria používatelia platformy.

Iní zasa vyslovili jednoduchý a logický predpoklad, že ľudské telo nie je schopné prijať také množstvá potravy.

@wallywhatthe

♬ original sound – Wally.

Môžu sa jahody jesť bez obmedzení? Bohužiaľ nie

Konzumácia jahôd má mnoho zdravotných výhod. Tieto plody nás chránia pred cukrovkou, zlepšujú trávenie, podporujú činnosť srdca a mozgu a navyše majú protirakovinové vlastnosti. Nadmerná konzumácia však môže mať nepríjemné následky. Jahody sú bohaté na vlákninu, ktorá v príliš veľkom množstve môže viesť k tráviacim problémom. Lekári uvádzajú, že konzumácia len niekoľkých kilogramov červeného ovocia denne môže byť pre nás škodlivá.

Ťažko sa čudovať domnienkam používateľov internetu o pravosti nahrávky. Celý profil tiktoker je založený na šokujúcich „potravinových“ materiáloch.

Iné videá ukazujú napríklad zjedenie 100 litrov hranolčekov, marshmallow, pukancov a syrových oblátok, ako aj 50 litrov ryže. Slúžia tieto nahrávky len na efektívne upútanie pozornosti používateľov internetu? Ak áno, autor zožal úspech. Momentálne ho sleduje takmer 750 000 ľudí a jeho TikToky získavajú zakaždým milióny videní.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Pijete kávu hneď po prebudení? To je to najhoršie, čo môžete urobiť. Táto hodina je oveľa lepšia

Nové usmernenia o „nadprirodzených“ javoch. Vatikán sprísňuje normy

The post Tvrdí, že zjedol AKVÁRIUM jahôd. Je ťažké uveriť, ako dlho mu to trvalo. Používatelia internetu: Je to nemožné appeared first on Vášeň v tebe.