Skip to content
Menu
Turzovka oslávila Deň detí plný hier a zábavy
Regióny
publikované: 2 júna, 2024
Menej ako minútu min.
Turzovka oslávila Deň detí plný hier a zábavy
Regióny

Prvý deň v mesiaci jún patrí našim najmenším a práve pre nich si mesto Turzovka dnes, 31. mája 2024, pripravilo veľkolepú oslavu ich sviatku – DEŇ DETÍ. Tento špeciálny deň bol naplnený hrami, zábavou a množstvom prekvapení, ktoré rozžiarili tváre detí i ich rodičov.

Počas celého dňa bolo v parku mesta Turzovka rušno a veselo. Deti sa mohli tešiť na rôzne atrakcie a aktivity, medzi ktorými nechýbali skákacie hrady, maľovanie na tvár, tvorivé dielne, súťaže a športové hry. Animátori zabezpečili, že každé dieťa si našlo niečo, čo ho bavilo a čo mu prinieslo radosť.

Divadelné predstavenie a koncert

Ako informuje mesto Turzovka, oslavy Dňa detí obohatilo aj divadelné predstavenie pre deti, ktoré všetkých prítomných vtiahlo do magického sveta rozprávok a fantázie. Po divadelnom predstavení nasledoval koncert detskej hudobnej skupiny, ktorá svojimi pesničkami roztancovala malých aj veľkých.

Sladké dobroty a občerstvenie

Pre deti bolo pripravené množstvo sladkostí a občerstvenia. Stánky ponúkali cukrovú vatu, zmrzlinu, popcorn a ďalšie obľúbené pochúťky. Nechýbali ani zdravé alternatívy, ako čerstvé ovocie a džúsy, ktoré osviežili počas teplého dňa.

Spoločné zážitky a radosť

Deň detí v Turzovke bol nielen o zábave, ale aj o posilnení vzťahov v komunite. Rodičia, starí rodičia a deti spoločne strávili čas plný radosti a smiechu. Mnoho rodín využilo príležitosť na piknik v parku, čo ešte viac umocnilo atmosféru pohody a spolupatričnosti.

Mesto Turzovka opäť ukázalo, že vie pripraviť nezabudnuteľné zážitky pre svojich najmladších obyvateľov. Deň detí bol oslavou detstva, radosti a spoločného času, ktorý zanechal v srdciach detí krásne spomienky. Ďakujeme všetkým organizátorom, dobrovoľníkom a účastníkom, ktorí prispeli k úspechu tejto akcie. Už teraz sa tešíme na budúcoročné oslavy!

Na obrázku môže byť 7 ľudí, ľudia hrajúci futbal, ľudia hrajúci futbal, tráva a textNa obrázku môže byť 13 ľudí, šach a textNa obrázku môže byť 10 ľudí a text, v ktorom sa píše „OBUM TEE EBEL 語“Na obrázku môže byť 11 ľudí, dirndl, ulica a textNa obrázku môže byť 13 ľudíNa obrázku môže byť 5 ľudíNa obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudiaNa obrázku môže byť 13 ľudí a textNa obrázku môže byť 14 ľudíNa obrázku môže byť 8 ľudí, golfový vozík, jeep a textNa obrázku môže byť 11 ľudí

© Slovenský večerník/ilustračné foto