Skip to content
Menu
Tradičné Stavanie mája v Sládkovičove: Spojte sa s komunitou a oslávte príchod jari!
publikované: 15 apríla, 2024
Menej ako minútu min.
Tradičné Stavanie mája v Sládkovičove: Spojte sa s komunitou a oslávte príchod jari!

Mesto Sládkovičovo vás srdečne pozýva na tradičné “Stavanie mája”, ktoré sa uskutoční dňa 30. apríla 2024 o 17:00 hod. Pripravte sa na nezabudnuteľný večer plný zábavy a spoločenskej atmosféry priamo pred budovou TI Inovatech na námestí.

Ako informuje mesto Sládkovičovo, toto podujatie, ktorý oslavuje príchod jari, bude sprevádzaný pestrým programom pre všetky vekové kategórie. Vystúpiť budú talentované deti zo sládkovičovských materských a základných škôl, ktoré vás potešia svojimi prejavmi a vystúpeniami. Okrem toho sa na pódiu predstaví aj citarový súbor Diócska, aby spríjemnil váš večer svojou hudbou a ľudovými melódiami.

Ale to nie je všetko! Na pódiu sa tiež predstaví hudobná skupina Novum, ktorá vám poskytne energický hudobný program a zabezpečí, že sa budete môcť pohybovať a tancovať až do večera.

Stavanie mája nie je len oslavou príchodu jari, ale aj skvelou príležitosťou na stretnutie sa s priateľmi a susedmi z komunity a strávenie príjemného času spolu. Okrem hudobného programu vás čakajú aj rôzne občerstvenie a stánky s tradičnými pochúťkami.

Nezabudnite si ozdobiť vlastný májový stromček a pridajte sa k nám, aby sme spoločne privítali jar a oslavili jej príchod v štýle.

Informácie o udalosti:

Kedy: 30. apríla 2024
Čas: 17:00 hod.
Kde: Námestie pred TI Inovatech, Sládkovičovo

Tešíme sa na stretnutie s vami na tradičnom Stavaní mája v Sládkovičove!

© Slovenský večerník/ilustračné foto