Skip to content
Menu
Toto je výborný koláčik, z ktoreho nepriberiete ani gram a zje sa takmer okamžite: Výborná a zároveň zdravá fitness kokosová torta!
publikované: 24 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Toto je výborný koláčik, z ktoreho nepriberiete ani gram a zje sa takmer okamžite: Výborná a zároveň zdravá fitness kokosová torta!

Dnes sme si pre Vás pripravili zdravú maškrtu, ktorú ocení každý, kto sa snaží udržať štíhlu líniu, ale zároveň miluje maškrtenie.

Chuť je úplne perfektná a prípravu zvládne každý.

Uvidíte, že si ju obľúbite!

Je perfektná!

Budeme potrebovať nasledovné ingrediencie:

Na cesto:

9 ks vajíčok (3 × 3 ks)
9 PL xylitolu – prírodného cukru (3 × 3 PL)
7,5 PL namletej múky z ovsených vločiek (3 × 2,5 PL)
3 štipky sódy (3 × 1)
1,5 PL kakaového prášku (3 × 0,5 PL)

Na krém:

6 žĺtkov
2 vanilkové pudingy
8 dl mlieka
4 PL kokosovej múčky
2 PL xylitolu

Takto budeme v recepte postupovať:

Na tortu budeme potrebovať dohromady 3 korpusy. Možno ich pripraviť aj spolu, ak sa však chcete vyhnúť nerovnostiam, odporúčame pripraviť každý korpus zvlášť. Vajíčka rozdelíme a žĺtky vymiešame s xylitolom. Následne primiešame kakaový prášok so sódou a múkou.
Bielky vymiešame na tuhú penu a opatrne ju primiešame do žĺtkovej zmesi. Cesto vylejeme do tortovej formy s priemerom 20 cm a pečieme na 180 ° C približne 15-20 minút. Žĺtky vymiešame s malým množstvom mlieka a s pudingom, následne pridáme xylitol.
Nakoniec pridáme zvyšok mlieka a na miernom ohni povaríme, kým zmes trochu nezhustne. Mixérom miešame do vychladnutia a pridáme kokosovú múčku. Krém rozdelíme na tri časti a potrieme ním korpusy. Dozdobíme podľa potreby.

Máme hotovo!

Mňam!

Prajeme Vám dobrú chuť!

Zdieľajte tento recept, Vaši priatelia si ho určite zamilujú!

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové recepty každý deň.

zdroj: www.nosalty.hu/recept/reform-kokusztort

 

The post Toto je výborný koláčik, z ktoreho nepriberiete ani gram a zje sa takmer okamžite: Výborná a zároveň zdravá fitness kokosová torta! appeared first on sikovnynapad.sk.

sikovnynapad.sk