Skip to content
Menu
Token, ktorý stojí za hrou Click-to-Mine Telegram
publikované: 21 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Token, ktorý stojí za hrou Click-to-Mine Telegram

Prostredie kryptomien sa neustále vyvíja a pravidelne sa objavujú nové tokeny a platformy. Jedným z najnovších prírastkov v tejto dynamickej oblasti je Notcoin (NOT), token, ktorý funguje v sieti The Open Network (TON). NOT si získal pozornosť vďaka svojej jedinečnej integrácii s hrou založenou na Telegrame, ktorá využíva mechanizmus click-to-mine. ť

Úvod do Notcoinu a otvorenej siete (TON)

Notcoin je digitálny token, ktorý bol uvedený na TON, blockchainovej platforme známej svojimi vysokorýchlostnými transakciami a škálovateľnosťou. Uvedenie tokenu sa zhodovalo s vydaním hry na Telegrame, v ktorej môžu hráči zarábať NOT plnením úloh a zapájaním sa do systému click-to-mine. Tento inovatívny prístup k ťažbe tokenov vzbudil záujem kryptografickej komunity a ponúka herný zážitok, ktorý sa odchyľuje od tradičných metód ťažby.

Mechanika systému Click-to-Mine

Hra Notcoin na Telegrame zjednodušuje proces ťažby na sériu klepnutí na ikonu mince v aplikácii. Každé ťuknutie predstavuje jednotku NOT, čo sa podobá výdaju energie, ktorý sa vyskytuje pri ťažbe Bitcoinu. Na rozdiel od Bitcoinu sa však energia v hre Notcoin dopĺňa, keď používateľ aktívne netopí, čo umožňuje nenáročnejšiu a prístupnejšiu ťažbu. Táto vlastnosť prispela k rýchlemu prijatiu hry Notcoin, na ktorej sa zúčastňujú milióny používateľov na celom svete.

Výkonnosť trhu a tokenomika

K 20. máju 2024 je v obehu viac ako 102 miliárd tokenov NOT na blockchaine TON. Hodnota tokenu je 0,00568 USD za jednotku, čo vedie k trhovej kapitalizácii približne 574 miliónov USD. Distribúcia tokenov NOT sa riadi špecifickým tokenomickým modelom: 78 % pre ťažiarov, 3 % pre Launchpool spoločnosti Binance, 9 % pre ekosystémový fond, 5 % pre vývojárov a ďalších 5 % pre komunitné stimuly. Toto rozdelenie odráža zameranie na odmeňovanie účastníkov a podporu prebiehajúceho vývoja a rozširovania ekosystému Notcoin.

Budúcnosť hier a kryptomien

Integrácia Notcoinu s hrou Telegram predstavuje nový priesečník hier a kryptomien. Ukazuje potenciál technológie blockchain na vytvorenie nových foriem zábavy a ekonomickej angažovanosti. Keďže herný priemysel pokračuje v skúmaní používania tokenov a blockchainu, platformy ako Notcoin by mohli vydláždiť cestu pre viac pohlcujúce a odmeňujúce herné zážitky.

Záver

Vznik tokenu Notcoin ako click-to-mine na TON poukazuje na inovatívne spôsoby, akými sa vyvíja kryptopriestor. Spojením hier s ťažbou kryptomien ponúka Notcoin jedinečný a prístupný vstupný bod pre používateľov, ktorí sa chcú zapojiť do práce s digitálnymi aktívami. Jeho trhová výkonnosť a strategická tokenomika naznačujú sľubnú budúcnosť, a to ako hernej platformy aj kryptomeny. Keďže toto odvetvie naďalej rastie, bude zaujímavé sledovať, ako Notcoin a podobné iniciatívy formujú prostredie hier a digitálnych mien.

Zdroj: bitcoin

Príspevok Token, ktorý stojí za hrou Click-to-Mine Telegram je zobrazený ako prvý na Kryptoblog24.