Skip to content
Menu
Tieto tri znamenia zverokruhu sú prefíkané a dôvtipné
publikované: 9 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Tieto tri znamenia zverokruhu sú prefíkané a dôvtipné

9.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Volodymyr TVERDOKHLIB).

Tri znamenia zverokruhu možno považovať za mazané a prefíkané. Z problémov sa vždy dostanú bez ujmy a často sa neštítia podviesť ostatných. Čo ich poháňa a čo ovplyvňuje ich ľstivosť? Zistite, či vy alebo váš blízky patríte do tejto skupiny.

Ktoré tri znamenia zverokruhu sú prefíkané a dôvtipné?
Foto: shutterstock/Volodymyr TVERDOKHLIB

Niektorí ľudia sa domnievajú, že podľa znamení zverokruhu je možné určiť naše vlastnosti. Ukazuje sa, že to platí aj pre ľudí, z ktorých sa časom môžu vykľuť prefíkanci. Patríte vy alebo vaši blízki do tejto skupiny? Nezabudnite k zábave pristupovať s odstupom a prižmúrením oka.

Mazané znamenia zverokruhu. Ryby

Ryby môžu byť priateľmi mnohých ľudí, ale niekedy majú tendenciu prekrúcať fakty a všetko si prifarbovať vo svoj prospech. Niekedy im to ide ľahko a zásluhu na tom má ich vrodená kreativita. Môže sa stať, že budú natoľko mazané, aby ľahko presvedčili ostatných o svojom názore. Pritom môžu vyžarovať šarm a charizmu, ktoré spôsobujú, že ich ostatní slepo nasledujú.

Môžu byť zákerní. Blíženci

Blíženci si uvedomujú svoje vrodené schopnosti a rafinovane ich využívajú na dosiahnutie úspechu v podobe povýšenia alebo na nadviazanie vzťahu s niekým, kto bol voči nim spočiatku skeptický. Musia si však dávať pozor, aby sa nechytili do vlastnej pasce, z ktorej sa budú len ťažko vyslobodzovať. Ak máte vo svojom okolí ľudí zo znamenia Blížencov, môžete sa pokúsiť zachytiť šikovné hry. Dajte si však pozor, aby si vás neomotali okolo prsta.

Dajte si pozor, aby si vás Blíženci neomotali okolo prsta.
Foto: shutterstock/GaudiLab

Má sklon k manipulácii. Panna

Niektoré Panny radi vedú skupinu podobne ako Barani a Levy. Nemajú problémy s riadením ostatných a vďaka svojej charizme si rýchlo získajú uznanie, prijatie a dôveru. Musia si však dávať pozor, aby sa do úspechu neponorili príliš hlboko a neprejavili sklon k manipulácii, čo ich môže sprevádzať pri rozhodovaní.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Sú to najzábavnejšie znamenia zverokruhu. Majú veľký zmysel pre humor

Ľudia narodení v týchto znameniach sú géniovia. Ste na tomto zozname?

The post Tieto tri znamenia zverokruhu sú prefíkané a dôvtipné appeared first on Vášeň v tebe.