Skip to content
Menu
Tento účes bude hitom na svadbách. Dokonca aj Beyoncé ho nosí
publikované: 9 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Tento účes bude hitom na svadbách. Dokonca aj Beyoncé ho nosí

9.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/s_bukley).

V máji sa začala svadobná sezóna. Už teraz je dobré vybrať si nielen šaty, ale aj účes na obrad. Inšpirovať sa môžeme samotnou Beyoncé. Hviezda bola naposledy videná s účesom pripomínajúcim 60. roky a country štýl. V roku 2024 bude takýto účes skutočným hitom.

Aký účes na svadbu? Drdol od Beyoncé.
Foto: shutterstock/s_bukley

Doteraz bola Beyoncé známa svojimi kučerami alebo pevnými vlnami, ale nedávno sa počas pobytu v Japonsku rozhodla pre úplne iný účes. Tentoraz si vytvorila drdol v štýle country. Na tohtoročných svadbách bude vyzerať skvele.

Aký účes na svadbu? Drdol od Beyoncé

Na cestu do Japonska si Beyoncé upravila vlasy do drdolu, v ktorom by sme si skôr vedeli predstaviť Dolly Parton. Ide o precízne upravené vlasy a silne natupírovaný drdol. Tento účes je kvintesenciou francúzskeho nádychu 60. rokov.

Beyoncé si účes spestrila vytiahnutím dvoch malých prameňov, ktoré jej rámovali tvár a upozorňovali na modrý tieň na viečkach hviezdy. Tým sa zvýraznil lesklý, svetlý akcent, ktorý nádherne kontrastoval s tmavou dúhovkou.

Účes Beyoncé je dokonalým účesom na svadbu. Túto inšpiráciu môžeme ukázať kaderníkovi alebo si drdol upraviť sami doma a ušetriť tak peniaze.

Extravagantný účes Beyoncé. Ako si vytvoriť drdol doma?

Ak si chcete vytvoriť drdol ako Beyoncé, prvým krokom je starostlivosť o vlasy. Deň predtým si vlasy umyte šampónom a kondicionérom, ktoré sa k nim hodia.

Začnite tým, že zoberiete dva dlhé pramene vlasov od tváre a nanesiete na ne prípravok na ochranu pred teplom. Tie potom zaistite sponkou tak, aby boli oddelené od zvyšku vlasov.

Ďalším krokom je natupírovanie vlasov hrebeňom alebo kefou. Potom si zviažte takzvaný „vysoký chvost“ a umiestnite ho nad výplň drdolu. Tým sa vytvorí úplný účes.

Potom pomocou kulmy alebo žehličky na vyrovnávanie vlasov natočte dva pramene vlasov, ktoré ste predtým oddelili. Prípadne ich môžete na hlave upevniť pomocou sponiek. Nakoniec vlasy dôkladne nastriekajte lakom na vlasy.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Domáca zmes zo štyroch ingrediencií. Funguje lepšie ako kozmetika z drogérie

Módne 50-tničky, tieto 3 štýly šiat vás zoštíhlia a dodajú ženskosť

The post Tento účes bude hitom na svadbách. Dokonca aj Beyoncé ho nosí appeared first on Vášeň v tebe.