Skip to content
Menu
Táto babička nemala pri pokladni dosť peňazí na jej veľmi skromný nákup. To, čo urobil tento muž, ktorý stál za ňou ju prekvapilo a stratila slová…
publikované: 4 júna, 2024
Menej ako minútu min.
Táto babička nemala pri pokladni dosť peňazí na jej veľmi skromný nákup. To, čo urobil tento muž, ktorý stál za ňou ju prekvapilo a stratila slová…

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, keď každý má všetkého dostatok, v skutočnosti to môže byť úplne inak.

Žijú medzi nami ľudia, ktorí môžu trpieť trvalým nedostatkom peňazí natoľko, že nemajú ani na poriadny nákup.

Nie, že by priamo za svoju situáciu mohli, bohužiaľ sa s nimi len život moc nemaznal, a preto sa ocitli v nepríjemnej situácii.

Našťastie stále existujú ľudia, pre ktorých dobrý skutok je denná rutina.

Dôkazom toho je muž, ktorý neváhal pomôcť jednej staršej pani.

Babička sa vydala na nákup potrebných vecí do domácnosti, žiadne zbytočnosti, len naozaj nutné potraviny a potreby. Bohužiaľ sa jej prihodila veľmi nemilá vec.

Pri pokladničnom páse začala svoj nákup vykladať a pokladnička ho začala postupne účtovať. Akonáhle bol všetok tovar naúčtovaný a objavila sa konečná suma, v starenke hrklo. Výsledná suma ju doslova šokovala.

Zistila, že má veľký problém, pretože nemala v peňaženke dostatok peňazí. Rozhodla sa teda, že niektoré z položiek vráti. Nevedela však čo, pretože všetko naozaj potrebovala.

Kupovala len to najnutnejšie, a tak výber položky na vrátenie jej spôsobil veľké problémy. Ocitla sa v rozpakoch a zmätku.

V tom pristúpil mladý muž a stalo sa niečo neuveriteľné…

Samozrejme niektorí ľudia za ňou, začali byť nervózni. Väčšina až na jedného muža, ktorý si počínanie starej pani všimol. Pristúpil k pokladni, vytiahol peňaženku a urobil niečo, čo nikto v tej chvíli nečakal. Starenke povedal, nech všetok tovar vloží do svojej tašky. Hneď nato zaplatil za starenku celý nákup.

Pani nevedela, ako mu má poďakovať a neustále len opakovala slová vďaky.

Muž sa zachoval ako pravý muž s veľkým a dobrým srdcom. Cítil a vedel, že je jeho povinnosťou pomôcť.

Kiež by takých ľudí bol na svete viac.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.

 

The post Táto babička nemala pri pokladni dosť peňazí na jej veľmi skromný nákup. To, čo urobil tento muž, ktorý stál za ňou ju prekvapilo a stratila slová… appeared first on Recepty od babky.