Skip to content
Menu
Srdcia v pohybe 2024: 12-hodinový bežecko-nebežecký maratón v Spišskej Belej
Regióny
publikované: 23 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Srdcia v pohybe 2024: 12-hodinový bežecko-nebežecký maratón v Spišskej Belej
Regióny

Spišská Belá bude 15. júna 2024 hostiť unikátnu športovú udalosť – Srdcia v pohybe 2024, 12-hodinový bežecko-nebežecký maratón. Tento podujatie spája športovcov, nadšencov pohybu a všetkých, ktorí chcú podporiť dobrú vec a stráviť deň aktívne a zábavne.

Čo je Srdcia v pohybe?

Srdcia v pohybe je udalosť, ktorá pozýva všetkých, bez ohľadu na vek alebo fyzickú kondíciu, zapojiť sa do 12-hodinového maratónu. Účastníci môžu behať, chodiť alebo kombinovať obe aktivity podľa svojich možností a preferencií. Cieľom nie je iba dosiahnuť čo najlepší čas, ale hlavne zúčastniť sa a podporiť komunitu a zdravý životný štýl.

Program podujatia

Ako informuje mesto Spišská Belá, maratón začne o 8:00 a potrvá až do 20:00. Pre účastníkov sú pripravené rôzne trate v centre Spišskej Belej, ktoré sú navrhnuté tak, aby boli prístupné a bezpečné pre všetkých. Na trase budú zabezpečené občerstvovacie stanice, kde si bežci aj chodci môžu oddýchnuť, občerstviť sa a doplniť energiu.

Počas celého dňa budú prebiehať rôzne sprievodné aktivity, vrátane:

  • Detských súťaží: Špeciálne trate a hry pre najmenších, aby si aj deti mohli užiť deň plný pohybu.
  • Hudobných vystúpení: Živá hudba a DJ-i budú zabezpečovať zábavu a motiváciu pre účastníkov.
  • Zdravotnícke stánky: Poradenstvo a služby pre účastníkov, aby sa cítili bezpečne a komfortne.
  • Charitatívne aktivity: Možnosť prispieť na vybrané dobročinné projekty a podujatia.

Ako sa zapojiť?

Registrácia na Srdcia v pohybe je dostupná online na oficiálnej stránke podujatia www.srdciavpohybe.sk. Účastnícky poplatok zahŕňa štartovné číslo, občerstvenie počas maratónu a pamätný medailón pre všetkých, ktorí dokončia aspoň časť trasy.

Prečo sa zúčastniť?

Srdcia v pohybe 2024 nie je len o behu alebo chôdzi. Je to deň plný pozitívnej energie, priateľstva a podpory pre všetkých, ktorí milujú pohyb alebo sa chcú jednoducho zapojiť do komunitnej aktivity. Príďte zažiť atmosféru maratónu, prekonať svoje limity a podieľať sa na vytváraní nezabudnuteľných spomienok.

Pridajte sa k nám 15. júna v Spišskej Belej a staňte sa súčasťou Srdcia v pohybe 2024. Spoločne môžeme ukázať, že pohyb nás spája a srdcia naozaj môžu byť v pohybe!

© Slovenský večerník/ilustračné foto