Skip to content
Menu
Sobrance pomáhajú športom: Príďte zažiť deň plný zábavy a športových aktivít
Regióny
publikované: 2 júna, 2024
Menej ako minútu min.
Sobrance pomáhajú športom: Príďte zažiť deň plný zábavy a športových aktivít
Regióny

Mesto Sobrance vás srdečne pozýva na podujatie Sobrance pomáhajú športom, ktoré sa uskutoční v nedeľu 9. júna 2024 o 14:30 hod. v areáli Základnej školy na ulici Komenského 12. Pripravili sme pre vás deň plný športových aktivít, zábavy a nezabudnuteľných zážitkov.

Program podujatia

Ako informuje mesto Sobrance, podujatie je určené pre všetky vekové kategórie, preto neváhajte a príďte so svojimi rodinami a priateľmi. V rámci programu sa môžete tešiť na:

  • Športové aktivity: Pripravili sme rôzne športové disciplíny, ktoré si môžete vyskúšať. Či už ste nadšený športovec alebo si len chcete zašportovať pre zábavu, určite si prídete na svoje.
  • Maľovanie na tvár: Pre najmenších, ale aj pre tých, ktorí si radi spestria deň, bude pripravené maľovanie na tvár. Nechajte si vytvoriť na tvári farebné a kreatívne motívy od našich talentovaných maliarov.
  • Turistický vláčik veterán Expres: Nostalgický vláčik veterán Expres vás prevezie okolo areálu a poskytne vám jedinečný zážitok. Užite si jazdu plnú histórie a pohody.

Prečo sa zúčastniť?

Podujatie Sobrance pomáhajú športom je skvelou príležitosťou stráviť aktívne popoludnie v spoločnosti rodiny a priateľov. Okrem zábavy a športu je to aj možnosť stretnúť sa s ostatnými obyvateľmi mesta, nadviazať nové priateľstvá a spoločne podporiť myšlienku aktívneho a zdravého životného štýlu.

Podpora miestnej komunity

Mesto Sobrance organizuje toto podujatie ako súčasť iniciatívy na podporu športu a zdravého životného štýlu v komunite. Veríme, že spoločné športové aktivity posilnia komunitného ducha a prispejú k lepšiemu životu v našom meste.

Neváhajte a príďte si užiť deň plný zábavy a športu na podujatie Sobrance pomáhajú športom. Tešíme sa na vašu účasť v nedeľu 9. júna 2024 o 14:30 hod. v areáli Základnej školy na Komenského 12. Spoločne zažijeme nezabudnuteľné popoludnie plné radosti a športových zážitkov. Vidíme sa tam!

© Slovenský večerník/ilustračné foto