Skip to content
Menu
Slovenský pohár v cyklistike XCO MTB v Žarnovici
Regióny
publikované: 24 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Slovenský pohár v cyklistike XCO MTB v Žarnovici
Regióny

Dňa 25. a 26. mája sa v miestnom bikeparku na Ulici Slobody uskutoční významné športové podujatie – Slovenský pohár v cyklistike XCO MTB. Pozývame všetkých fanúšikov cyklistiky, aby prišli povzbudiť špičkových slovenských aj svetových pretekárov, ktorí budú súťažiť na špeciálnej pretekárskej trati.

Ako informuje mesto Žarnoivca, trať je pripravená tak, aby preverila zručnosti aj tých najlepších cyklistov. Pozostáva z množstva umelo vybudovaných aj prírodných prekážok na trávnatom i hlinenom povrchu. Pretekári sa budú musieť vyrovnať s technicky náročnými úsekmi, ktoré zaručia napínavé a dynamické preteky.

Podujatie organizuje občianske združenie BIKE RACING SLOVAKIA v spolupráci s mestom Žarnovica, Slovenským zväzom cyklistiky, Ministerstvom cestovného ruchu a športu SR a s finančnou podporou Banskobystrického samosprávneho kraja, Krajskej organizácii cestovného ruchu Banskobystrický kraj Turizmus a Regiónu Gron.

Nezmeškajte príležitosť vidieť a povzbudiť elitných cyklistov v akcii! Tešíme sa na Vašu účasť a podporu pretekárov na tomto prestížnom podujatí.

Na obrázku môže byť ‎1 osoba, bicykel a ‎text, v ktorom sa píše „‎SLOVENSKY VŽA RNOVIC ENSKY PCHÁR 25.-26.5. 25.-2 2024 2. KOLO 50B0T KADETI KADETKY JUNIORI JUNIORKY ŽENY ELITE ELITE NEDELA W MASTER MASTERŽ ŽENY MINI CHLAPCI MINI DIEVČATA MLADSI ŽIAČKY STARŠI ŽIACI STARŠIE ŻIAČKY E-XCO ŻENY E-XCO OPEN mesto Żarnovica EWE FINANČNOU PODPOROU SAMOSPRÁVNEHO KRAJA B.R.S REGIÓN GRON .طاب.. Za horami, za dolami M4ASBLRYSTUIDSPI6AMA ID SLOVAKIA Stavebný obchod s.r.o MOTORESKY WWW.BIKERACING,SK FACHMAN&TESÁR S.r.a. FACHMAN MINISTERSTVO združenie PATAN hcso/irubaswzebréprice BIKERACINGSLOVAKIA origos f BIKE RACING SLOVAKIA‎“‎‎

© Slovenský večerník/ilustračné foto