Skip to content
Menu
Slovak Food Festival v Ilave: Víťazstvo chutí a hudby
Regióny
publikované: 2 júna, 2024
Menej ako minútu min.
Slovak Food Festival v Ilave: Víťazstvo chutí a hudby
Regióny

Príďte zažiť štyri dni plné výnimočného jedla, pohodovej hudby a bohatého sprievodného programu v našom meste! Značka Slovak Food Truck Fest prináša do Ilavy po prvýkrát jedinečný 4-dňový GASTRO MUSIC FESTIVAL, ktorý spája chutné jedlo a živú hudbu každý deň!

Najväčší Food Festival v EÚ

Ako informuje mesto Ilava, tento jedinečný festival je najväčší svojho druhu v celej Európe a ponúka kvalitné jedlo zo slovenských a svetových gastronomických špecialít. Dokonalé repliky historických áut a prívesov, tzv. “food trucky”, sú pripravené na podávanie jedál a nápojov v unikátnom štýle “STREET FOODU”.

Bohatý hudobný program

Nechajte sa unášať hudobným programom “všehochuti” s vystúpeniami popredných slovenských i zahraničných umelcov. Každý deň bude poznačený hudobnými skvostami, ktoré vás zaručene dostanú do rytmu.

Vstup ZADARMO

Návšteva tohto výnimočného festivalu je úplne zdarma, čo vám umožní bezstarostné a príjemné strávenie času v príjemnom prostredí plnom chutí a zvukov.

Termíny a časy

  • 06.06. štvrtok: 11:00-22:00
  • 07.06. piatok: 11:00-22:00
  • 08.06. sobota: 11:00-22:00
  • 09.06. nedeľa: 11:00-20:00

Hudobný program (Line-Up)

  • 06.06. štvrtok: Chris Ellys, Duo Live Guitars
  • 07.06. piatok: Saxana Sapietová, Tajlerove Deti, Dus Sky Banda
  • 08.06. sobota: GeRock Kabát Revival, Robo Papp, Braňo Mojsej & Band, Robert Burian (#PartyTime o 20:30)
  • 09.06. nedeľa: Zuzana Baginová

Program pre deti (Detská zóna)

V sobotu a nedeľu od 11:00 do 20:00 sa pre deti konajú špeciálne aktivity ako MINIDISCO animácie, DETSKÝ KÚTIK s mega puzzle & pexesom a maľovaním na tvár a rôzne atrakcie ako rozprávkový kolotoč a vláčik.

Moderátor: Matej “Mett” Martinček

Nezabudnite si označiť kalendár a príďte zažiť to najlepšie z jedla a hudby na Slovak Food Festival v Ilave na Mierovom námestí! Vaše chuťové poháriky i sluchové bunky vám budú vďačné!

SLOVAK FOOD FESTIVAL V ILAVE 2

© Slovenský večerník/ilustračné foto