Skip to content
Menu
Rybárske preteky detí pri príležitosti MDD: Príležitosť pre mladých rybárov v Žarnovici!
publikované: 2 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Rybárske preteky detí pri príležitosti MDD: Príležitosť pre mladých rybárov v Žarnovici!

Mesto Žarnovica, Miestna organizácia Slovenského rybárskeho zväzu Žarnovica, Centrum voľného času Žarnovica a starosta obce Voznica s radosťou oznamujú konanie Rybárskych pretekov detí pri príležitosti Medzinárodného dňa detí.

Ako informuje mesto Žarnovica, podujatie sa uskutoční v piatok 31. mája 2024 na „Voznickom rybníku“ a pozýva všetkých mladých rybárov a rybárky, aby sa zúčastnili tejto vzrušujúcej súťaže.

Prezentácia a kategórie súťaže
Prezentácia pretekárov bude prebiehať na mieste konania v čase od 14.00 do 14.45 hod. Deti budú súťažiť v dvoch vekových kategóriách: prvá kategória je určená pre deti od 3 do 9 rokov a druhá kategória pre deti od 10 do 15 rokov. Toto rozdelenie kategórií umožní deťom súťažiť s rovesníkmi a vytvoriť tak vyrovnanejšie podmienky pre všetkých.

Ocenenia a ceny
Traja najlepší pretekári s najväčším počtom bodov v oboch kategóriách budú ocenení medailami a vecnými cenami. Pretekár s najväčším počtom ulovených rýb bude ocenený prestížnou „Cenou primátorky mesta Žarnovica“ a rybár, ktorý uloví najväčšiu rybu, si odnesie „Cenu starostky obce Voznica“.

Bezplatná účasť
Súťažiaci nemusia platiť štartovné, čo robí podujatie prístupné pre všetkých záujemcov o rybolov bez ohľadu na ich finančné možnosti.

Príďte sa pozrieť na mladých rybárov v akcii a podporiť ich nadšenie pre tento krásny šport! Rybárske preteky detí sľubujú deň plný zábavy a súťaženia v príjemnom prostredí pri rybníku.

Vidíme sa na „Voznickom rybníku“ 31. mája 2024!

© Slovenský večerník/ilustračné foto