Skip to content
Menu
Renáta Názlerová rapídne chudne! Čo sa za tým skrýva?
publikované: 25 mája, 2024
3 min.
Renáta Názlerová rapídne chudne! Čo sa za tým skrýva?

25.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: facebook.com/renata.nazlerova.officialna.stranka/).

Nebola známa až dovtedy, kým nezačala aktívne natáčať diely Súdnej siene, kde hrala prokurátorku. Renátu preslávila Súdna sieň. Slovensko ju videlo, ako neúprosnú a zavalitejšiu advokátku, ktorá vždy ostro obhajovala spravodlivosť. Renáta je skvelá herečka a tiež spisovateľka.

Renáta Názlerová mala nadváhu skoro stále.
Foto: instagram.com/renata_nazlerova/

Problémy s nadváhou mala vždy

Renáta Názlerová mala nadváhu skoro stále. Teraz však radikálne zmenila svoj život a rozhodla sa v 55. rokoch schudnúť. Nikdy nie je neskoro začať. Stačí sa iba odhodlať. Zmenou jedálnička a pohybom, človek môže rapídne schudnúť. Takisto sa s chudnutím práve potýka naša skvelá tenistka, Dominika Cibulková, ktorej chudnutie tiež ide veľmi dobre.

Renáta sa venuje aj písaniu kníh, nielen natáčaniu v televízii. Mohli ste ju vidieť tiež najnovšie v programe Bez servítky, či v Súdnej sieni. Nikdy za svoje kilá nehanbila. Vždy to brala športovo. Avšak čosi sa v nej zlomilo. A dnes si povedala „dosť.“.

Brala injekcie na chudnutie

Rapídne chudne vďaka zázračným injekciám, ktoré jej však poisťovňa nepreplatila. Injekcie sa používajú v tele kvôli tomu, aby odbúrali cukor. Poisťovňa však neprepláca takúto možnosť pre ľudí s nadváhou. Pacient  si všetko hradí sám. Zaujímavosťou je, že vďaka týmto injekciám schudla aj Sharon Osbourne.

Pre Diva.sk uviedla, že s váhou bojuje v podstate od základnej školy. Renáte sa od novembra 2022 podarilo schudnúť už 35 kilogramov! 

„Chudnutie prišlo s menopauzou. Všetko som konzultovala s endokrinologičkou, a mojou lekárkou, internistkou. Odporučili mi injekcie na chudnutie“

– prezradila Renáta Názlerová pre diva.sk.

Ďalším dôvodom prečo sa Renáta rozhodla schudnúť je aj operácia kolena, ktorú bližšie nešpecifikovala.

„Ja chcem schudnúť aj preto, aby som mohla absolvovať operáciu kolena, pretože potrebujem umelý kĺb. Potrebujem sa dostať na istú váhu, aby mi to koleno vymenili.“

– pokračuje hovorí Renáta.

POZRITE TIEŽ AJ: Nora Kabrheľová nezaháľa, dôkazom toho je aj jej Instagram

Sťažovala na to, že štát to neprepláca

Renáta sa sťažovala na sociálnych sieťach, že alkoholikom preplácajú liečbu, aj drogovo závislým, ale obezitu nikto nerieši. Pretože človek si za to môže údajne sám. Herečka bola značne rozhorčená súčasnou situáciou. Tieto injekcie ju na začiatku jej cesty stáli 150 EUR, ale s postupom času dávkovanie bola nútená zvýšiť, mesačne ju teda liečba vychádza 300 EUR.

„Efekt je ten, že injekcia vám plne vyblokuje chuť na jedlo, napríklad, keď začnete jesť, veľmi rýchlo sa dostaví pocit nasýtenia. Napríklad, dala som si rezeň a zjedla som len štvrťku, lebo už som nemala chuť.“

– prezrádza Renáta.

Renáte sa od novembra 2022 podarilo schudnúť už 35 kilogramov! 
Foto: facebook.com/renata.nazlerova.officialna.stranka/

Renáta napísala aj knihu o tučnote…

Renáta dokonca napísala rôzne knihy, medzi nimi bola aj kniha s názvom Tučibomba. Vidieť na tomto príklade, že sa vôbec za svoje kilá navyše nehanbí, práve naopak. Nie je sa za čo hanbiť. Teraz však radí spiatočku a chce vyzerať lepšie. Sama sa cíti oveľa lepšie a je naozaj kočka.

Čo sa môže skrývať za nadváhou alebo obezitou?

Obezita je choroba ako každá iná. Dôvodov môže byť veľa. Napríklad genetické predispozície, choroby,  stres, nepravidelný spánok, alebo niečo oveľa vážnejšie. Nemusí sa za tým skrývať len veľký prísun jedla a nevydávanie energie. Obezitou dnes trpí vysoké percento populácie. Nikdy však nie je neskoro, začať s tým niečo robiť! Sympatická prokurátorka Renáta je toho príkladom.

„Chcela by som byť nádejou aj pre beznádejné prípady, ktorým sa nedarí schudnúť“

– dodala Renáta.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Kontroverzná Ráchel zaujala opäť, tentoraz vzťahom so ženou!

Kristína Svarinská žije bez alkoholu, prečo prestala piť?

The post Renáta Názlerová rapídne chudne! Čo sa za tým skrýva? appeared first on Vášeň v tebe.