Skip to content
Menu
PUB Quiz v meste Medzev – Zábava, vzdelanie a spoločenstvo!
publikované: 14 apríla, 2024
Menej ako minútu min.
PUB Quiz v meste Medzev – Zábava, vzdelanie a spoločenstvo!

Mestečko Medzev sa chystá na vzrušujúci večer plný zábavy, vedomostí a príjemného spoločenstva.

Ako informuje mesto Medzev, dátum je stanovený na 4. mája 2024 a čas 19:00. Pripravte sa na jedinečný zážitok, ktorý vás bude baviť a zároveň rozšíri vaše obzory v rôznych oblastiach vedomostí.

Kde?

Ak sa chystáte na túto nezabudnuteľnú udalosť, miestom konania je historická sála Medzevského kultúrneho strediska (MSKS). Táto kultúrna ikona mesta poskytne ideálne prostredie pre súťaživú atmosféru a príjemné prostredie, kde si môžete užiť spoločnosť svojich priateľov a rodiny.

Čo je PUB Quiz?

Ak sa ešte nikdy nezúčastnili na PUB Quize, neváhajte a pridajte sa k nám! Je to forma kvízu, ktorá je obľúbená po celom svete. Tímy sú pozvané do miestneho podniku alebo kultúrneho centra, kde sú vyzvaní, aby súťažili v rôznych kategóriách otázok. Tieto otázky môžu zahŕňať históriu, vedy, film, hudbu, literatúru a mnoho ďalších tém. Vzhľadom na to, že ide o tímovo orientovanú udalosť, je to vynikajúca príležitosť pre rodiny, priateľov a kolegov, aby sa stretli a ukázali svoje vedomosti.

Prečo sa zúčastniť?

Zábava: PUB Quiz je skvelý spôsob, ako stráviť večer so svojimi blízkymi v príjemnej atmosfére.
Vzdelanie: Pripravte sa na vzrušujúce otázky, ktoré vás budú pobádať k uvažovaniu a rozšíria vaše vedomosti v rôznych oblastiach.
Spoločenstvo: Táto udalosť je príležitosťou na posilnenie puto medzi obyvateľmi Medzeva. Pridajte sa k nám a stretnite sa s ľuďmi, ktorí majú podobné záujmy.

Ako sa zapojiť?

Registrácia pre tím je jednoduchá. Stačí sa prihlásiť vopred na mieste konania alebo prostredníctvom online rezervácie. Tímy môžu byť zložené z dvoch až štyroch členov. Nebojte sa vytvoriť svoj tím a zapojiť sa do súťaže!

Pridajte sa k nám na PUB Quiz v meste Medzev a pripravte sa na skvelý zážitok plný zábavy, vzdelania a spoločenstva!

© Slovenský večerník/ilustračné foto