Skip to content
Menu
Prvá predplatená služba pre vysokozdvižné vozíky posilní intralogistiku v menších a stredne veľkých firmách
publikované: 23 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Prvá predplatená služba pre vysokozdvižné vozíky posilní intralogistiku v menších a stredne veľkých firmách

Pozitívna reakcia na dynamický vývoj

Spoločnosť Jungheinrich vníma dynamický vývoj ekonomiky vo svete, ako aj potreby spoločností. Aj preto sa snaží ešte efektívnejšie sprístupniť pre rôzne typy podnikov svoju širokú ponuku vozíkov nielen s komplexným servisom, ale aj prístupom k systému správy flotily vozíkov.

Riešením je predplatné vysokozdvižných vozíkov Full Flex Rental. Zákazníkom umožňuje jednoduchšie a flexibilnejšie spravovať a priebežne optimalizovať flotilu vozíkov. Balík predplatného je založený na nájomnej zmluve. Tú môže klient kedykoľvek zrušiť po uplynutí minimálnej doby dvanástich mesiacov a to bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov.

Jungheinrich Full Flex Rental ponúka maximálnu flexibilitu v porovnaní s klasickým lízingom alebo dlhodobým prenájmom. Predplatné na manipulačné vozíky zahŕňa komplexný popredajný balík vrátane údržbárskych a servisných prác. Taktiež obsahuje poistenie proti poruche vozíka. Každý jeden zákazník Full Flex Rental získava prístup k novému systému správy flotily vozíkov Jungheinrich FMS.

Predplatné ponúka flexibilitu a istotu

Prostredníctvom Full Flex Rental si možno prenajať trinásť rôznych typov vysokozdvižných vozíkov Jungheinrich. Zákazníci prenájmu si môžu vybrať z vozíkov s výkonnou lítium-iónovou technológiou, ako aj s konvenčnými olovenými akumulátormi. Takmer každú nevyhnutnú prácu v sklade tak možno flexibilne pokryť službou Jungheinrich Full Flex Rental.

„Flexibilita, ktorú ponúka naše predplatné vysokozdvižných vozíkov Full Flex Rental, je absolútnou novinkou na trhu. Pre našich zákazníkov je zaujímavá najmä v dnešnom ekonomicky nestabilnom období. S Full Flex Rental získajú všetko: vysokozdvižný vozík, ideálnu dobu prenájmu a výbornú cenu,“ hovorí Christian Erlach, člen predstavenstva spoločnosti Jungheinrich pre predaj.

Spoločnosť Jungheinrich už v roku 2022 zaviedla Full Flex Rental v Španielsku. Tento model prenájmu je teraz k dispozícii aj vo vybraných nemeckých pobočkách a v Írsku. Postupné zavádzanie v ďalších krajinách so zameraním na hlavné európske trhy sa uskutoční v nasledujúcich mesiacoch tohto roka.

Spojenie dlhodobého a krátkodobého prenájmu

Dlhodobý a krátkodobý prenájom vysokozdvižných vozíkov nie je v intralogistike ničím novým. S predplatným Full Flex Rental teraz spoločnosť Jungheinrich spája podľa Christiana Erlacha výhody oboch svetov. Svojim zákazníkom ponúka širokú škálu riešení, ktoré poskytujú finančnú flexibilitu a istotu plánovania v nestálom podnikateľskom prostredí.

Možnosť prenájmu namiesto kúpy je podľa odborníka čoraz dôležitejšia, pretože sezónne špičky v dopyte sa dajú rozumne pokryť aj prenajatými vozidlami. „Vďaka riešeniam prenájmu od spoločnosti Jungheinrich majú naši zákazníci možnosť flexibilne získať správne vysokozdvižné vozíky v správnom čase,“ zdôrazňuje Christian Erlach.

Je presvedčený, že prostredníctvom služby Full Flex Rental opäť rozšíri jeho spoločnosť vlastnú ponuku riešení orientovaných na zákazníka, a to vďaka mimoriadne inovatívnemu produktu. Pozitívne ohlasy klientov zo Španielska či z Írska sú toho dôkazom. Full Flex Rental na Slovensko príde v dohľadnej dobe.

 

Zdroj: HN