Skip to content
Menu
Princ William zobral na zápas svojho syna. Sú ako dve kvapky vody! Georgovo správanie priťahuje pozornosť
publikované: 27 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Princ William zobral na zápas svojho syna. Sú ako dve kvapky vody! Georgovo správanie priťahuje pozornosť

27.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Robson90).

Princ William a princ George mali možnosť spojiť kráľovské povinnosti s trochou potešenia. Išli na zápas a nechali sa spolu odfotiť na tribúne. Ich mimoriadna podobnosť bola okamžite zaznamenaná.

Princ William.
Foto: shutterstock/Robson90

Situácia v britskej kráľovskej rodine je mimoriadne zložitá. S rakovinou nebojuje len britský kráľ Karol III., ale aj jeho nevesta, vojvodkyňa Kate. Manželka princa Williama na nahrávke oznámila, že je chorá, že musí podstúpiť chemoterapiu.

Operácia bola úspešná, ale pooperačné testy odhalili prítomnosť rakoviny. Preto mi môj lekársky tím odporučil preventívne podstúpiť chemoterapiu. Momentálne som v počiatočnom štádiu liečby. Samozrejme, bol to obrovský šok. William a ja sme urobili všetko, čo sme mohli, aby sme to riešili súkromne v záujme našej rodiny

– povedala vojvodkyňa Kate.

Vojvodkyňa Kate spomenula aj svoje deti. Priznala sa, že potrebuje čas, aby sa spamätala a vysvetlila im, čo sa stalo. Dala im aj sľub.

Povedala som im, že sa cítim dobre a každým dňom som silnejšia. Zameriavam sa na veci, ktoré mi pomôžu vyliečiť moju myseľ, telo a ducha.

– povedala.

Je ťažké si čo i len predstaviť, čo deti v takej ťažkej situácii prežívajú. Princ William sa rozhodol poskytnúť svojmu synovi trochu zábavy a zobral ho na zápas. Zábery otca a syna sediacich na tribúne už obleteli internet.

Princ William zobral na zápas svojho syna. Na tribúne sa objavili v rovnakom oblečení

Princ William sa rozhodol stráviť nejaký čas so svojím najstarším synom a zobral ho na zápas. O princovi z Walesu je už dlho známe, že je veľkým futbalovým fanúšikom. Tentoraz sa budúci králi Veľkej Británie dostavili na finále FA Cupu. V ten deň sa Manchester United stretol s Manchestrom City a vyhral 2:1.

Princ William a princ George sa objavili na tribúne v tmavomodrých oblekoch a zodpovedajúcich pruhovaných kravatách. Mali možnosť nielen tráviť spoločné chvíle, ale aj splniť si niekoľko kráľovských povinností.

Po zápase si princ William potriasol rukou s víťazmi a odovzdal im aj trofej. Komentáre na internete si okamžite všimli mimoriadnu podobnosť medzi otcom a synom. Sú si navzájom mimoriadne podobní. Princ George má len desať rokov, no už je veľmi vyspelý a aj disciplinovaný.

„Vojvodkyňa Kate a princ William si zaslúžia potlesk. Vychovali úžasného muža“

čítame v komentároch užívateľov internetu.

Myslíte si, že sú si podobní?

Prince George and a smiling Prince William today at Wembley

The way they’re both standing the exact same way pic.twitter.com/xYsBnAjlzz

— Belle (@RoyallyBelle_) May 25, 2024

POZRITE TIEŽ AJ: Používatelia internetu sú k novému portrétu vojvodkyne Kate Middleton nemilosrdní. „Je to vtip?“ (FOTO)

Kedy sa vojvodkyňa Kate vráti do verejného života? Správy nie sú veľmi optimistické

Briti netrpezlivo čakajú, kedy sa vojvodkyňa Kate vráti k verejným povinnostiam. Kedy sa to môže stať? Podľa zahraničných bulvárnych plátkov nie skoro. Podľa Page Six nemá kalendár vojvodkyne Kate na najbližšie mesiace naplánované žiadne podujatia a vzhľadom na to, že všetky podujatia týkajúce sa členov kráľovskej rodiny sú organizované v dostatočnom predstihu, je nepravdepodobné, že by sa to čoskoro zmenilo.

Priateľ vojvodkyne Kate pre bulvárny denník povedal, že prioritou vojvodkyne je teraz sústrediť sa výlučne na svoje zdravie a znížiť všetok stres na minimum.

I was just so impressed with #PrinceGeorge today. For a child of only ten years old he is so mature, poised and discipline. #PrinceWilliam and his lovely wife deserve so much credit for raising a wonderful little boy. #PrinceGeorgeisaKing
pic.twitter.com/FopH3YxkbZ

— stormy seas (@BillyDouglass7) May 25, 2024

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Vojvodkyňa Kate a princ William vydali špeciálne vyhlásenie. „Neuveriteľne smutné“

Vráti sa vojvodkyňa Kate do verejného života? Nové správy nie sú optimistické

The post Princ William zobral na zápas svojho syna. Sú ako dve kvapky vody! Georgovo správanie priťahuje pozornosť appeared first on Vášeň v tebe.