Skip to content
Menu
Pozvánka na podujatie “Nájdi sa v športe, nie v drogách!” v Poltári
Regióny
publikované: 24 júna, 2024
Menej ako minútu min.
Pozvánka na podujatie “Nájdi sa v športe, nie v drogách!” v Poltári
Regióny

S radosťou vás pozývame na jedinečné podujatie “Nájdi sa v športe, nie v drogách!”, ktoré je zamerané na podporu zdravého životného štýlu a aktívneho trávenia voľného času. Toto podujatie, organizované mestom Poltár, ponúka skvelú príležitosť zapojiť sa do rôznych športových aktivít a spoločenských udalostí v príjemnom prostredí mestského kúpaliska.

  • Kedy: 13. júla 2024, od 10:00 do 18:00
  • Kde: Areál mestského kúpaliska, Poltár
  • Druh podujatia: Športové a spoločenské

Čo Vás Čaká?

Ako informuje mesto Poltár, podujatie “Nájdi sa v športe, nie v drogách!” je skvelým spôsobom, ako stráviť deň plný pohybu, zábavy a pozitívnej energie. Pripravili sme pre vás bohatý program, ktorý zahŕňa rôzne športové súťaže, exhibície a možnosť vyskúšať si nové športy. Tešiť sa môžete na:

  • Športové súťaže: Atletika, futbal, volejbal, a ďalšie.
  • Ukážky a exhibície: Profesionálni športovci vám predvedú svoje umenie.
  • Interaktívne aktivity: Workshopy a hry pre deti aj dospelých.
  • Spoločenský program: Koncerty, stánky s občerstvením a miestnymi produktmi.

Prečo prísť?

Podujatie je ideálnou príležitosťou pre všetkých, ktorí chcú stráviť deň v pohybe, spoznať nových ľudí a užiť si spoločenskú atmosféru. Je to tiež skvelá príležitosť ukázať deťom a mladým ľuďom, že šport je zábavný a zdravý spôsob, ako tráviť voľný čas. Podujatie je určené pre všetky vekové kategórie, takže si každý nájde to svoje.

Organizátor

Podujatie organizuje mesto Poltár, ktoré sa snaží podporiť zdravý životný štýl a posilniť komunitné väzby prostredníctvom športu a spoločenských aktivít. Vaša účasť prispeje k úspechu tohto dňa a pomôže šíriť dôležitú myšlienku prevencie užívania drog medzi mladými ľuďmi.

Príďte a nájdite sa v športe, nie v drogách! Tešíme sa na vás v areáli mestského kúpaliska v Poltári 13. júla 2024. Spoločne môžeme prežiť deň plný športu, radosti a zdravia.

© Slovenský večerník/ilustračné foto