Skip to content
Menu
Pozvánka na 11. ročník Ľahkoatletického mítingu v Novej Bani
Regióny
publikované: 2 júna, 2024
Menej ako minútu
Pozvánka na 11. ročník Ľahkoatletického mítingu v Novej Bani
Regióny

Mesto Nová Baňa spolu s Centrom voľného času a miestnymi školami vás srdečne pozývajú na 11. ročník Ľahkoatletického mítingu, ktorý sa uskutoční 4. júna 2024 od 8.00 hod. v areáli Základnej školy Jána Zemana.

Podujatie plné športových výkonov

Ako informuje mesto Nová Baňa, tento tradičný míting je príležitosťou pre našu športujúcu mládež, aby si zmerala sily a predviedla svoje schopnosti v rôznych atletických disciplínach. Príďte povzbudiť mladých športovcov a podporiť ich v ich úsilí!

Disciplíny

Naši mladí atléti sa budú súťažiť v ôsmych rôznych disciplínach, medzi ktoré patria:

  1. Beh na krátku vzdialenosť
  2. Beh na dlhú vzdialenosť
  3. Skok do diaľky
  4. Skok do výšky
  5. Hod guľou
  6. Hod oštepom
  7. Štafetový beh
  8. Prekážkový beh

Povzbuďte našich športovcov

Vaša prítomnosť a podpora môžu byť pre našich mladých športovcov veľkou motiváciou. Príďte s rodinou a priateľmi, aby ste spoločne zažili deň plný športových výkonov, radosti a fair play. Toto podujatie nie je len o súťažení, ale aj o podpore zdravého životného štýlu a rozvíjaní športového ducha medzi našimi mladými.

Nezmeškajte túto príležitosť byť súčasťou skvelého športového podujatia v našej komunite. Tešíme sa na vašu účasť na Ľahkoatletickom mítingu v Novej Bani a veríme, že spolu vytvoríme nezabudnuteľnú atmosféru pre našich mladých športovcov. Vidíme sa 4. júna 2024 o 8.00 hod. v areáli Základnej školy Jána Zemana!

© Slovenský večerník/ilustračné foto