Skip to content
Menu
Poradie milencov podľa znamenia zverokruhu: majster predohry verzus plachý, šarmantný
publikované: 6 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Poradie milencov podľa znamenia zverokruhu: majster predohry verzus plachý, šarmantný

6.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/conrado).

Pán Škorpión sa rád obklopuje ženami, zatiaľ čo Vodnár je nežný a jemný milenec, hoci nemá rád sex. Pozrite sa, ktoré znamenia zverokruhu hviezdy označili za najlepších milencov a ktorým chýba oheň. Samozrejme, so štipkou soli.

Poradie milencov podľa znamenia zverokruhu.
Foto: shutterstock/conrado

Dvanáste miesto: Vodnár

Krátke a prchavé priateľstvá nie sú pre neho. Podľa Vodnára je najsexi časťou ženského tela mozog, takže práve ním na neho môžete zapôsobiť. On sám je intelektuálny typ a to je presne to, čo hľadá u partnerky. Spôsob, ako si získať muža Vodnára? Buďte pre neho výzvou a veľkým tajomstvom, ktoré bude musieť postupne odhaľovať pri každom stretnutí. Prečo si Vodnár zaslúži posledné miesto v rebríčku? Nuž, v posteli to rozhodne nie je žiadny žrebec. Je to skôr priemerný, ale správny milenec. Nemá rád dlhé predohry ani samotný sex. Nie je však úplne zlý – dokáže byť láskavý a nežný. Navyše sa určite nebude snažiť nútiť svoju partnerku do polôh alebo praktík, ktoré sa jej nepáčia. Jednoducho ideálny partner pre rovnako zdržanlivú ženu.

Jedenáste miesto: Rak

Odhaľovanie tajomstiev a zákutí ženskej povahy je životným cieľom pána Raka. Z tohto dôvodu je však neustále nenásytný. V hlave mu stále prebiehajú zložité analýzy predchádzajúcich vzťahov. Je pripravený opustiť stály vzťah, keď žena vzbudí jeho fascináciu. V spálni od neho nič nečakajte. Nanajvýš povzbudenie, aby ste to od neho dostali. Na prvé miesto kladie vlastné uspokojenie, ale nedá sa povedať, že by mu chýbali schopnosti poskytnúť potešenie aj svojej milenke. Jeho partnerka by mala sypať jedinečné nápady ako z rukáva a on by s najväčšou pravdepodobnosťou len súhlasne prikývol hlavou. Pán Rak sa ľahko zľakne, keď vycíti, že sa ho žena snaží ovládať a testovať jeho schopnosti.

Desiate miesto: Váhy

Je to muž, ktorý vás bez najmenších pochybností osloví šarmantným úsmevom v bare. Dokonca aj vtedy, ak vás sprevádza celý veniec kamarátok. Ak podľahnete jeho šarmu, vezme vás na originálne alebo fantastické rande. Určite budete nadšená, ale nevytvárajte si v hlave predstavy o zahalených šatách, roztomilých bobríkoch alebo dokonca spoločnom bývaní… Muži Váhy sú nestáli a dobrodružní, hoci svoje partnerky nepodvádzajú. Jednoducho ich často menia. Ak sa vám zdá, že váš apetít na sex je ťažké uspokojiť, „tabu“ je pre vás len nástenkový názov a radi dominujete, pán Váhy by sa mal osvedčiť ako milenec. Len mu nedovoľte, aby sa k vám správal inštrumentálne, pretože to je jedna z jeho vážnejších chýb.

Deviate miesto: Ryby

„A žili šťastne až do smrti“? S mužom v znamení Rýb je to skôr nemožné. Ak hľadáte stabilitu a partnera, s ktorým môžete spolu sladko zostarnúť, môžete si jeho číslo z telefónu vymazať. Je to zberateľský typ: získava ženy, hrá sa s nimi a potom ich bez výčitiek svedomia odkopne. Stále dokola. Život s ním je ako jazda na horskej dráhe. Muž v znamení Rýb vám neposkytne stabilitu a istotu, ale v posteli máte zaručené nádherné pocity a veľké potešenie. Pokiaľ ide o sex, neexistujú žiadne tabu. Skúsený, s bujnou fantáziou, veľmi rád experimentuje (trojka, sex na balkóne – to všetko má za sebou) a dokonale vie, ako potešiť ženu. Po noci s ním budete určite chcieť viac. Lenže on, bohužiaľ, nechce. Slovo vernosť totiž nemá v slovníku.

Ktoré znamenia zverokruhu hviezdy označili za najlepších milencov a ktorým chýba oheň?
Foto: shutterstock/Volodymyr TVERDOKHLIB

Ôsme miesto: Lev

Zvádzanie leva je triviálna záležitosť. Tento muž je taký nerozhodný, že neustále skúša, ktorá žena bude pre neho najlepšia. To však nejde ruka v ruke so stabilitou. Zamilovanosť, búrlivý vzťah a rovnako búrlivý koniec. Takto by sa dali stručne opísať jeho vzťahy. Aby toho nebolo málo, jeho nestálosť v citoch môže viesť k zrade. Sex je pre neho posvätný. Nevie si bez neho predstaviť život. Jeho milenka musí byť plná energie, otvorená novinkám a pripravená na výzvy, inak sa pán Lev bude nudiť.

Siedme miesto: Panna

Ak sa vám páči džentlmen zo znamenia Panny, radšej nečakajte, kým urobí prvý krok. Ani druhý. Muži v znamení Panny môžu byť niekedy plachí a dokonca uzavretí, takže je na vás, aby ste ich presvedčili. Stojí to za to? Ak hľadáte romantického, láskyplného partnera s divokým temperamentom, tak áno. No a ak máte radi rozhodujúce slovo. Len to nezabudnite zahrať tak, aby bol presvedčený o vašej dominancii vo vzťahu. Keď sa vám podarí dostať pána Pannu do postele, môžete si gratulovať, pretože to najťažšie máte za sebou. Koniec koncov, muž z tohto znamenia vynakladá veľké úsilie, aby potešil svoju partnerku. Niekedy sa však snaží až príliš a nie všetko mu vyjde. Ak však zabudne na svoju neistotu, môžete sa spoľahnúť na výbuch vášne a dokonca aj na prekvapenia – napríklad na erotické hračky alebo výlet s pikantným koncom.

Šieste miesto: Blíženci

Zvyčajne sa drží bokom, zriedka hovorí a hlavne pozoruje. To je pravdepodobne človek v znamení Blížencov. Podľa hviezd ho najlepšie vystihujú tri prídavné mená: pokojný, utlmený a plachý. Ak teda dúfate v temperamentného ctiteľa, sotva je to partner pre vás. Naopak, je ideálny pre ženy, pre ktoré musí byť milenec zároveň priateľom. Pre Blížencov neprichádza do úvahy ani známosť na jednu noc. Preberanie iniciatívy v posteli tiež nie je jeho silnou stránkou, dokonca má rád, keď ho niekto trochu ovláda. Preto sa nespoliehajte na to, že vás do postele dostane sám. Naopak, zbožňuje ženské telo, takže si môžete byť istá, že vás v chladnej noci zahreje nežnými bozkami – od hlavy až po päty alebo naopak, ako si budete priať.

Piate miesto: Býk

Vidíte muža obklopeného množstvom žien? Je veľká pravdepodobnosť, že máte pred sebou pána Býka. Teraz si však všimnite paradox: muž v znamení Býka je často v skutočnosti plachý človek. Nie je ľahké ho zaujať a je nepravdepodobné, že by sa chopil iniciatívy. Dáva prednosť tomu, aby to bola žena, ktorá vyvinie trochu úsilia. Sex s Býkom nie je až taká záležitosť, že stačí lusknúť a hotovo. Pristupuje k nemu ako k rituálu. V predohre? Šampión. V sexe? S tým to môže byť horšie, sú chvíle, keď samotný akt trvá oveľa kratšie ako počiatočné maznanie. Nazvať ho však lenivým by bolo nesmierne zraňujúce. Býkovi záleží na tom, aby potešil svoju milenku. Tak veľmi, že často zabúda, že v spálni sú dvaja ľudia.

Pán Škorpión je skutočný šarmantný muž, ktorý sa v ženskej spoločnosti cíti ako ryba vo vode.
Foto: shutterstock/Volodymyr TVERDOKHLIB

Štvrté miesto: Škorpión

Pán Škorpión je skutočný šarmantný muž, ktorý sa v ženskej spoločnosti cíti ako ryba vo vode. Získa si vás svojou mužnosťou, vaša matka v ňom bude vidieť nežného a starostlivého partnera pre svoju „dcéru“, jedným slovom ideálneho kandidáta na manžela. Ale to je, žiaľ, len zdanlivé, pretože Škorpióni vôbec nehľadajú stabilitu. Muž zo znamenia Škorpióna je skúsená šelma. Svojimi trikmi vás presvedčí, aby ste si splnili svoje najdivokejšie fantázie. Sex v trojici na verejnom mieste, bez zábran? S najväčšou pravdepodobnosťou to má za sebou, takže „slušný“ partner, ktorý nemá rád experimentovanie, sa na to pravdepodobne nezmôže. A ani nemusí, pretože sexuálne kúsky a preteky nie sú zďaleka pre každého.

Tretie miesto: Kozorožec

Muž z tohto znamenia žiari inteligenciou, ambíciami a vzhľadom. K dokonalosti mu chýba len sebadôvera. Ak mu padnete do oka, bude sa k vám správať ako k princeznej. Hviezda z neba? Tak vidíte. Veľa analyzuje – až príliš veľa -, ale zároveň analyzuje a vie byť v pohode. Pán Kozorožec si v súťaži „posteľ“ zaslúži minimálne bronzovú medailu. V spálni nemá konkurenciu a nikdy by nemohol opustiť svoju posteľ. Má „šiesty zmysel“ na rozpoznanie potrieb svojej partnerky. Nezáleží na tom, čo vás v posteli vzrušuje – on to všetko splní. Čo od vás očakáva? Že mu budete v spálni dominovať. Potom vám bude jesť z ruky.

Druhé miesto: Baran

Tento muž stelesňuje kombináciu inteligencie a atraktívneho vzhľadu. Rýchlo zvádza, k čomu mu určite pomáha sebavedomie. A aký je v posteli? Dalo by sa povedať, že takmer dokonalý – preto jeho vysoké hodnotenie. Počas sexu mu neklesajú oči, myslí na potreby partnerky aj svoje vlastné. Má rád príjemné šteklenie, takže žena, ktorá sa s ním ocitne v spálni, by mala mať v zásobe niekoľko komplimentov o jeho posteľných schopnostiach. Trocha lichotenia nikdy nezaškodí a Baranovi nechýba odvaha; experimentovanie je pre neho prirodzenou súčasťou sexu. Ak teda chcete vyskúšať niečo nové a váš milenec je Baran, môžete povedať, že vám spadol z neba. Nevýhoda? Neznáša odmietnutie.

Prvé miesto: Strelec

Pán Strelec rád zvádza a dbá na svoje spôsoby a vzhľad. Ak teda tajne snívate o galantnom gigolovi, ktorý vám bude podmanivým hlasom šepkať do ucha tie najrafinovanejšie komplimenty a našli ste si Strelca, môžete všetky harlekýnky a romantické komédie hodiť do koša. Muž Strelec je viac než len zvodca. Ako predjedlo podáva sladké ničnerobenie. Jeho hlavný chod je majstrovská predohra, v ktorej nechýbajú chute od sladkých až po pikantné. Má víťaz rebríčka vôbec nejaké chyby? Áno, môže byť vrtkavý – niekedy sa mu jednoducho nemusí chcieť do sexu a vy s tým nemôžete nič urobiť. A rád sa obzerá po iných ženách.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Kompatibilita znamení zverokruhu nie je žiadny vtip. Ktoré sú navzájom nezlučiteľné?

Tri znamenia zverokruhu, ktoré milujú byť stredobodom pozornosti. Ste na zozname?

The post Poradie milencov podľa znamenia zverokruhu: majster predohry verzus plachý, šarmantný appeared first on Vášeň v tebe.