Skip to content
Menu
PODĽA ČESKEJ POLÍCIE SÚ VRAJ VÝZVY K NÁSILIU SLOBODOU SLOVA – ZBLÁZNILI SA?To, čo pácha česká polícia, je cez všetky čiary
publikované: 27 júna, 2024
Menej ako minútu min.
PODĽA ČESKEJ POLÍCIE SÚ VRAJ VÝZVY K NÁSILIU SLOBODOU SLOVA – ZBLÁZNILI SA?To, čo pácha česká polícia, je cez všetky čiary
PODĽA ČESKEJ POLÍCIE SÚ VRAJ VÝZVY K NÁSILIU SLOBODOU SLOVA – ZBLÁZNILI SA?

To, čo pácha česká polícia, je cez všetky čiary. Keď niekto ohľadom premiéra Slovenskej republiky Roberta Fica napíše, že “to prasa bolo treba zastaviť”, oni sa oháňajú slobodou slova.

1. Len si predstavte, keby niekto spáchal atentát na toho ich Pavla alebo Fialu. A ľudia by písali, že tie prasatá treba zabiť.

2. To by tu všetci vrieskali, že treba prijímať exemplárne tresty. A predstavte si, že by niekto ospravedlňoval atentát na Čaputovú – slniečkari by ho napichávali na kôl.

3. Ale v prípade Roberta Fica sa odrazu česká polícia oháňa slobodu slova. Tá česká polícia, ktorá naháňa ľudí za to, že majú iní názor na Ukrajinu. Bravó!

4. Dokonca naháňali ľudí za tričko s Che Guevarom. Spomeňte si. Za tričko s revolucionárom ťa kriminalizujú, ale za obhajobu vraha sa hrajú na slobodu slova.

5. A to nie je všetko. Česká pravicová vláda na čele s Petrom Fialom ďalej úplne zbytočne provokuje a rúca slovensko-české vzťahy.

6. Nepohol s nimi ani atentát na nášho premiéra. Žiadna úcta. Nič. Ďalej hecujú slniečkarsky tábor na Slovensku – veď možno sa nájde ďalší Cintula. Že?

7. Je to nezodpovedné a neúctivé voči celému slovenskému národu. A my sa vážne ohradzujeme – za to, že chceme mier, niekto cítiť potrebu likvidovať naše nadštandardné susedské vzťahy?

8. Vždy sme si vážili bratský český národ a našťastie – pán Fiala nehovorí v mene národa, iba v mene najagresívnejšieho fragmentu pražskej kaviarne.

9. Áno, provokácie od českých pravičiarov pribúdajú. Ale spolu s nimi pribúdajú aj hlasy odporu.

10. V prieskumoch dominuje Andrej Babiš, v eurovoľbách posilnili českí komunisti, zo všetkých strán počúvame, ako sa väčšina Čechov ohradzuje voči protislovenským stanoviskám českej vlády.

11. My na Slovensku v tom máme jasno – nebudeme oplácať rovnakou mincou. My si Čechov vážime, rovnako ako všetky slovanské národy.

12. Nikdy by sme si nedovolili mávnuť rukou, ak by niekto vyzýval na vraždu českých politikov. Či nebodaj, že by schvaľoval atentát.

13. A nikdy by sme len kvôli iným názorom neprerušili kontakty na medzivládnej úrovni. Sme totiž štátnici, nie fanatickí aktivisti.

14. Len tak nahlas rozmýšľam, kam až chcú dohnať tú svoju nenávisť – či už slovenskí alebo českí slniečkari?

15. Najnovšie sa vytešujú, že niekde ich priaznivci vypískali prezidenta Petra Pellegriniho. Hecujú ich a potom sa tešia z takýchto primitívností – a potom niekto zase vytiahne pištoľ a oni sa budú tváriť, že čo s tým majú.

Majú s tým všetko. Oni sú zdroj zla. Zdroj nenávisti. Zdroj všetkých Cintulov. Výsledkom je politické násilie. A my nezabúdame ✊

(Feed generated with FetchRSS)

Ľuboš Blaha – Telegram