Skip to content
Menu
Poďakovanie občanom Gabčíkova za ich úsilie a podporu
publikované: 14 apríla, 2024
Menej ako minútu min.
Poďakovanie občanom Gabčíkova za ich úsilie a podporu

Mesto Gabčíkovo by chcelo vyjadriť úprimné poďakovanie všetkým šikovným rodičom, ktorí sa rozhodli venovať svoj čas a energiu na skrášlenie nášho dvora.

S radosťou oznamujeme, že ich úsilie bolo veľkým úspechom a výrazne prispelo k zlepšeniu celkovej estetiky a pohodlia v našej obci.

Nemôžeme prehliadnuť ani vďaku mesto BÚ – Mesto Gabčíkovo za ich pomoc a podporu v tomto procese. Ich angažovanosť a podpora boli nepostrádateľné a významne prispeli k úspechu tejto iniciatívy.

Špeciálna vďaka patrí aj Rozkvitnutiu ml. Róbertovi Horváthovi a Judit za ich štedré darovanie krásnych kvetov, ktoré ešte viac oživili a zveľadili nádvorie našej škôlky. Ich príspevok priniesol do našej obce ešte viac radosti a koloritu.

S ohľadom na úspešné výberové konania budú čoskoro na dvore prebiehať ďalšie práce a renovácie. Chceli by sme sa poďakovať všetkým priaznivcom, pomocníkom a rodičom za ich podporu a účasť pri týchto budúcich projektoch.

Vaše úsilie a oddanosť nám všetkým prináša veľkú radosť a hrdosť na naše mesto. Veríme, že spoločne môžeme dosiahnuť ešte viac a vytvoriť ešte lepšie prostredie pre nás všetkých.

Ešte raz veľké ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k tomuto úspechu. Vaša podpora a obetavosť sú neoceniteľné a nesmierne ceníme váš príspevok k našej komunite.

© Slovenský večerník/ilustračné foto