Skip to content
Menu
Po týchto fotografiách nabrali chýry o rozvode Lopez a Afflecka na intenzite. Existujú nové „dôkazy“
publikované: 19 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Po týchto fotografiách nabrali chýry o rozvode Lopez a Afflecka na intenzite. Existujú nové „dôkazy“

19.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: snímka obrazovky youtube.com/@AppleMusic youtube.com/@ELLE).

Naozaj visí manželstvo Jennifer Lopez a Bena Afflecka na vlásku? Po hercových najnovších fotkách už veľa ľudí nepochybuje.

Ben Affleck prichytený bez snubného prsteňa. Je toto koniec jeho manželstva s Jennifer Lopez?
Foto: snímka obrazovky youtube.com/@AppleMusic youtube.com/@ELLE

Príbeh lásky Jennifer Lopez a Bena Afflecka je veľmi dlhý. Celebrity sa stretli pred rokmi na filme. Rýchlo sa medzi nimi rozvinuli city. Médiá napísali, že Affleck a Lopez sa zosobášia. Nakoniec sa cesty celebrít rozišli, no ich cesty sa v roku 2021 opäť spojili. O chvíľu neskôr Affleck požiadal o ruku Lopez a zosobášili sa v malej kaplnke v Las Vegas.

V médiách sa už nejaký čas hovorí o kríze vo vzťahoch celebrít. 16. mája ich však videli, ako spolu vychádzajú na školské predstavenie hercovho syna. Ako informoval TMZ, obaja mali snubné prstene. Odvtedy sa však niečo zmenilo.

Ben Affleck prichytený bez snubného prsteňa. Je toto koniec jeho manželstva s Jennifer Lopez?

Nedávno bol Ben Affleck odfotený, ako šoféruje auto BMW v uliciach Los Angeles. Na fotografiách upútali hercove ruky. Z prsta mu zmizol snubný prsteň, čo je pre mnohých fanúšikov „Bennifer“ dôkazom toho, že v manželstve celebrít to naozaj nejde. Pripomeňme, že nedávno informátor z portálu In Touch informoval, že Jennifer Lopez a Ben Affleck už spolu nežijú. Herec sa teraz zrejme plánuje sústrediť na prácu a deti.

„Idú sa rozviesť a tentoraz za to nemôže [Ben – pozn. red.]“

– povedal informátor.

Myslíte si, že chýbajúci snubný prsteň na hercovom prste znamená rozchod?

#BenAffleck just upped the ante, or lowered it, amid the marital strife between #JenniferLopez and himself — because he’s no longer wearing his wedding ring.

Take a look https://t.co/3LH1etizt1

— TMZ (@TMZ) May 19, 2024

Jennifer Lopez a Ben Affleck boli na dovolenke. „Premenil obyčajný výlet na dramatickú hru“

V januári 2024 médiá informovali o hádke medzi Jennifer Lopez a Benom Affleckom, ktorí boli v Karibiku. Počas rozhovoru medzi nimi vládlo napätie. Herec si od nervozity dal ruky na hlavu. Jeho správanie komentovala expertka na reč tela Judi James pre The Mirror.

„Ben Affleck premenil obyčajný nákup na jednoaktovku, dramatickú hru, ktorú vyjadril rečou tela. […] Nie je to typ partnera, s ktorým by dievča chcelo ísť nakupovať. […] Dramatické gestá zdvihnutých rúk a neustále držanie hlavy, zatváranie očí, to býva spojené so zmätenosťou, frustráciou či úzkosťou“

-povedala.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Takto vyzerala Beckham v mladosti. Investícia do zubára sa vyplatila. Bukálne koridory a pery sa zmenili

Má 54 rokov a brucho ploché ako doska. Tréner Lopez prezradil tajomstvo. „Aspoň sedem denne“

The post Po týchto fotografiách nabrali chýry o rozvode Lopez a Afflecka na intenzite. Existujú nové „dôkazy“ appeared first on Vášeň v tebe.