Skip to content
Menu
Po Dírerovi a Krescanko Dibákovej začína mať problémy aj Kovačič
publikované: 25 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Po Dírerovi a Krescanko Dibákovej začína mať problémy aj Kovačič
Po Dírerovi a Krescanko Dibákovej začína mať problémy aj Kovačič. Markíza rozhodla, že diskusnú reláciu Na telo stiahne z vysielania skôr, než plánovala. Pôvodne mala pokračovať až do konca júna, ale teraz oznámila, že relácia skončí už o dva týždne.

Markíza v tlačovej správe informuje, že zatiaľ bude zvažovať najvhodnejší formát nedeľnej politickej diskusie, s ktorým by sa chcela po letnej pauze na obrazovky vrátiť. Reláciu Na telo v posledných týždňoch aktívne bojkotovali vládni politici. Naposledy v nedeľu po atentáte na Roberta Fica neprišiel minister vnútra Šutaj Eštok, hoci to sľúbil. Relácia Na telo tak končí túto sezónu predčasne a otázny je aj jej návrat v septembri.

Aj tu môže každý krásne vidieť ako malo stačí na to, aby nejaká relácia poväčšine zameraná proti vláde a národu ako celku skončila. Platený mainstream nemá takú moc ako to prezentuje, všetko je to len zámerne vytváraná a štedro dotovaná ilúzia. Zámerom je, aby národ zostal žiť v klamstve a strachu a nemohol sa oslobodiť a vzoprieť…

Martin Bago – blog – Telegram