Skip to content
Menu
Pavol Slota: Vláda a NRSR musia urýchlene prijať FARA zákon
Redakcia
publikované: 16 mája, 2024
2 min.
Pavol Slota: Vláda a NRSR musia urýchlene prijať FARA zákon
Redakcia

HLAS, SMER, SNS, čo to stvárate?! Teraz nie je priestor na robenie ústupkov, teraz treba zabojovať. Atentát na premiéra Fica nebol útok len naňho, ako na osobu, ale bol to útok na náš štát, našu štátotvornosť, našu suverenitu, našu svojbytnosť. Bol to útok na najvyššieho predstaviteľa nášho štátu, ktorého sme si vo voľbách vybrali, teda bol to útok na nás, na slovenský národ a občanov Slovenska.

Tvárite sa, že páchateľom bol “osamelý vlk” a na pozadí toho podpredseda Žiga, ktorý je dočasne poverený riadením NR SR, sťahuje zákon na očistu RTVS z rokovania. Mediálna hviezda Taraba, ktorý sa najviac oháňal FARA zákonom, ho akosi schoval do šuflíku, ale prečo?! Toto je tá odvážna, suverénna politika, ktorú ste ľuďom sľubovali?!

Teraz je najvyšší čas na okamžité prijatie týchto zákonov, hlavne FARA zákona, teraz treba zabojovať a nie sa podvoliť vôli cudzej mocnosti. V USA majú FARA zákon, tak prečo by sme ho nemohli mať aj my?! Rovnako treba okamžite rozpustiť extrémistickú organizovanú skupinu Progresívne Slovensko a jej odnože ako radikálna ANTIFA, rozložiť politicky angažované mimovládne organizácie financované zo zahraničia a zakázať činnosť nepriateľským agentom tváriacich sa ako novinári, pretože všetko naznačuje tomu, že sa správajú ako vnútorný nepriateľ úkolovaný cudzou mocnosťou.

Určite nebude žiadnou náhodou, že v Gruzínsku sa kvôli FARA zákonu spustila farebná revolúcia, euromajdan. Geopolitika a mocenské záujmy zdochýnajúceho samozvaného hegemóna sú síce veľmi komplikované, ale určite sa v nich nehrá na náhody, ktoré sú do očí bijúce. Útok “osamelého vlka” je prácou PSYops v snahe vyvolať u nás majdan, aby sa moc v štáte vrátila späť do rúk vojnovým štváčom a vlastizradcom medzi politikmi.

Pavol Slota
DOMOV – Národná strana