Skip to content
Menu
Ovládate svoje emócie?
publikované: 9 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Ovládate svoje emócie?

9.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/oneinchpunch).

Zvládať emócie častokrát nie je vôbec jednoduché, či už tie pozitívne alebo hlavne negatívne. Ryby nedokážu skryť svoju nervozitu, Kozorožec si vždy zachováva chladnú hlavu. Prečítajte si horoskop a zistite, s akými reakciami sa môžete stretnúť medzi svojimi blízkymi.

Zvládať emócie častokrát nie je vôbec jednoduché.
Foto: shutterstock/oneinchpunch

Baran

Ste impulzívni a keď vychladnete, často ľutujete, čo ste povedali. To však neznamená, že nabudúce budete vo svojich slovách zdržanlivejší.

Býk

Môžete nadobudnúť dojem, že máte nervy z ocele a nič vás nevyvedie z miery. Pokojne si počkáte na partnerov výbuch hnevu a začnete vecnú konverzáciu.

Blíženci

Často neviete, čo sa vo vás naozaj deje, pretože môžete byť príliš rezervovaní. Zažívate však aj výbuchy nekontrolovaného hnevu.

Rak

Ľahko sa urazíte a hneď sa vám v očiach objavia slzy. Urazíte sa a utečiete, potom v samote premýšľate nad krivdami, ktoré ste utrpeli od druhých.

Lev

Snažíte sa v každej situácii zachovať kamennú tvár, aby ste nedali najavo; ako veľmi vás niečie kritické slovo zranilo. Trochu sa hanbíte za svoju emocionalitu.

Panna

Vo všeobecnosti ste jemní a je ťažké vyviesť vás z rovnováhy. Keď však príde na vec, stávate sa veľmi vyberavými. Zrazu vás všetko v partnerovom živote začne rozčuľovať.

Váhy

Pôsobíte dojmom človeka, ktorý nikdy nezvýši hlas. V spoločnosti ste veselí a usmievaví. Keď sa však veľmi rozčúlite, máte záchvaty hystérie.

Strelec pôsobí dojmom, že ho problémy vôbec nezaujímajú a nič ho nedokáže vyviesť z rovnováhy.
Foto: shutterstock/Dean Drobot

Strelec

Pôsobíte dojmom, že vás problémy vôbec nezaujímajú. Nikto vás nikdy nevidel zrútiť sa, pretože vás nič nedokáže vyviesť z rovnováhy.

Škorpión

Napriek vášmu rozruchu nad sebou nikdy nestrácate kontrolu. Ste pomstychtiví a vypočítaví. Máte sklon chladnokrvne vymýšľať plán pomsty tak, aby bol čo najtvrdší.

Kozorožec

Hanbíte sa prejaviť svoje city, preto zostávate tvárou v tvár problémom bez pohnutia. Váš pokoj sa prenáša aj na ostatných, takže na svoje okolie zvyčajne pôsobíte ako katalyzátor.

Vodnár

Snažíte sa nedávať najavo emócie v súkromnom aj pracovnom živote, pretože sú znakom záväzkov. Chcete zostať slobodní a nezávislí.

Ryby

Máte si za zlé, že reagujete veľmi emotívne a nedokážete si udržať odstup od problémov. Akékoľvek ťažkosti vás desia a namiesto toho, aby ste ich prekonali, prepadáte hystérii.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Nov Mesiaca v júli veľa zmení. Toto znamenie zverokruhu čaká bohatstvo

Ich druhým menom je flirt. Tieto znamenia zverokruhu sú zmyselné a charizmatické. Nikto im nedokáže odolať

The post Ovládate svoje emócie? appeared first on Vášeň v tebe.