Skip to content
Menu
Oslavy vianočného Nového Mesta nad Váhom 2023 s vianočnými trhmi a adventným programom
Redakcia
publikované: 7 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Oslavy vianočného Nového Mesta nad Váhom 2023 s vianočnými trhmi a adventným programom
Redakcia
publikované: 25 novembra, 2023

V meste Nové Mesto nad Váhom sa pripravujú na sviatočné obdobie s rozsiahlym programom a tradičnými Vianočnými trhmi, ktoré oficiálne otvoria svoje brány 11. decembra 2023.

Oslavy však začnú ešte predtým, keď sa v sobotu, 2. decembra, po západe slnka uskutoční rozsvecovanie prvej adventnej sviece. Táto udalosť vytvára príležitosť pre obyvateľov a návštevníkov mesta zahájiť vianočnú sezónu s atmosférou svetiel a očakávania.

Adventné obdobie bude pokračovať aj nasledujúci deň, kedy sa ľudia môžu pohybovať mestom a užívať si vianočné dekorácie a atmosféru. Mestské kultúrne stredisko v Novom Meste nad Váhom pripravuje pestrofarebný program, ktorý sa určite oplatí navštíviť. Detaily o podujatiach, koncertoch a iných aktivitách v Mestskom kultúrnom stredisku budú k dispozícii v neskorších termínoch.

Očakáva sa, že Vianočné trhy budú centrom pozornosti od 11. decembra, ponúkajúce obyvateľom a návštevníkom možnosť zakúpiť si vianočné darčeky, tradičné pochutiny a zažiť nezameniteľnú atmosféru sviatkov. Vianočné Nové Mesto nad Váhom sa teda pripravuje na radostné a nezabudnuteľné sviatočné udalosti pre svojich obyvateľov a návštevníkov.

©Slovenský večerník/ilustračné foto