Skip to content
Menu
Opravy a obnovy ciest v meste Fiľakovo počas letných mesiacov
Regióny
publikované: 5 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Opravy a obnovy ciest v meste Fiľakovo počas letných mesiacov
Regióny

Ako aj po minulé roky, i v tomto roku samospráva mesta Fiľakovo počas letných mesiacov realizuje opravy a obnovy ciest. Tieto činnosti sú neoddeliteľnou súčasťou našich snáh o zabezpečenie bezpečnosti a pohodlia pre všetkých obyvateľov a návštevníkov mesta.

Aktuálne práce:

Malocintorínska ulica
Ako informuje mesto Fiľakovo, v týchto dňoch prebieha komplexné asfaltovanie Malocintorínskej ulice. Tieto práce zahŕňajú odstránenie starého povrchu, prípravu podkladu a aplikáciu novej asfaltovej vrstvy. Cieľom je zlepšiť kvalitu jazdy a zvýšiť bezpečnosť pre vodičov aj chodcov.

Ďalšie plánované opravy:

Okrem Malocintorínskej ulice sa počas leta budú realizovať aj ďalšie opravy a obnovy ciest na rôznych miestach v meste. Presné termíny a lokality budú včas oznámené prostredníctvom mestských komunikačných kanálov.

Ospravedlnenie za dočasné nepríjemnosti:

Samospráva mesta Fiľakovo si uvedomuje, že opravy ciest môžu spôsobiť dočasné nepríjemnosti pre obyvateľov a návštevníkov. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie. Vaša bezpečnosť a pohodlie sú pre nás prioritou.

Informácie a kontakt:

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete viac informácií o prebiehajúcich prácach, neváhajte kontaktovať Mestský úrad Fiľakovo. Radi vám poskytneme všetky potrebné informácie.

Ďakujeme vám za spoluprácu a pochopenie počas týchto dôležitých prác. Veríme, že výsledky týchto opráv prispejú k lepšej infraštruktúre a celkovej spokojnosti obyvateľov mesta.

Na obrázku môže byť 3 ľudia a ulicaNa obrázku môže byť 6 ľudí, cesta a textNa obrázku môže byť sanitka a textNa obrázku môže byť 4 ľudia a textNa obrázku môže byť 4 ľudia a textNa obrázku môže byť text

© Slovenský večerník/ilustračné foto