Skip to content
Menu
Odštartoval 3. ročník programu Kvitnúci Šamorín
publikované: 15 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Odštartoval 3. ročník programu Kvitnúci Šamorín

Mesto Šamorín:

Dnes, 15. mája 2024 odštartoval 3. ročník programu Kvitnúci Šamorín – Virágos Somorja. To znamená, že od dnešného dňa do 30. júla môžete prihlasovať do súťaže svoje predzáhradky vytvorené pred rodinným či bytovým domom, inštitúciou alebo podnikateľskou budovou.

„Cieľom programu je motivovať našich obyvateľov, ako aj inštitúcie a podniky pôsobiace v našom meste, aby vysádzali a pestovali kvety a zelené rastliny na skrášlenie verejných priestranstiev, plôch pred rodinnými a bytovými domami“, píšu organizátori na facebookovskej stránke súťaže.

Registrovať sa môžete prostredníctvom e-mailu cez som@samorin.sk, telefonicky na čísle 031-590 04 05 alebo cez telefónnu aplikáciu Šamorín, sekcia „Napíšte nám“. Uveďte svoje meno, adresu, kategóriu, prípadne môžete pridať aj fotografie.

Do súťaže môžete prihlásiť predzáhradky vytvorené na verejných priestranstvách pred rodinnými domami, bytovými domami, podnikmi alebo inštitúciami. Predzáhradky prihlásené do súťaže vyhodnotí odborná porota, a to na základe vopred neohlásenej návštevy miesta a predložených fotografií.

Porota bude hodnotiť a udeľovať ceny v týchto kategóriách:
I. kategória – Najkrajšia predzáhradka pred rodinným domom
II. kategória – Najkrajšia predzáhradka pred bytovým domom
III. kategória – Najkrajšia predzáhradka pred verejnou inštitúciou alebo podnikateľskou budovou

Hlavná cena pre jednotlivé kategórie: poukážka v hodnote 200€.

Aj obyvatelia mesta sa môžu zapojiť do internetového hlasovania cez facebookovskú stránku Kvitnúci Šamorín – Virágos Somorja. Kto dostane najviac lajkov, získa cenu publika.

The post Odštartoval 3. ročník programu Kvitnúci Šamorín appeared first on Mesto Šamorín – Somorja Város.