Skip to content
Menu
Obnovenie mobiliáru v centre mesta Nová Baňa: Lavičky pre pohodlie občanov
publikované: 30 apríla, 2024
Menej ako minútu min.
Obnovenie mobiliáru v centre mesta Nová Baňa: Lavičky pre pohodlie občanov

Mesto Nová Baňa sa usiluje vytvárať pre svojich občanov príjemné a bezpečné prostredie na spoločné trávenie voľného času, komunikáciu a budovanie sociálnych väzieb.

Ako informuje mesto Nová Baňa, s príchodom jari a teplejších dní sa v radničnom parku opäť spustila fontána, ktorá vždy pritiahne pozornosť a je obľúbeným miestom na stretávanie.

Obnovenie lavičiek v centre mesta

Technické služby mesta Nová Baňa v spolupráci s Viliamom Kocianom pracovali na obnovení mobiliáru v centre mesta. Táto obnova sa zamerala najmä na lavičky, ktoré boli poškodené alebo zničené. Vďaka tejto iniciatíve sa podarilo priniesť nové lavičky, ktoré poskytujú obyvateľom a návštevníkom Nového Baní oddychové miesta.

Význam obnovy lavičiek

Lavičky sú dôležitým prvkom verejného priestranstva. Poskytujú pohodlie a možnosť oddychu pre ľudí rôznych vekových skupín, umožňujú stretnutia a budovanie sociálnych väzieb. Obnovenie lavičiek v centre mesta preto prispieva k zvýšeniu kvality verejného priestoru a zlepšeniu zážitkov z pobytu v meste.

Obnovenie mobiliáru, najmä lavičiek, v centre mesta Nová Baňa je dôležitým krokom k zlepšeniu kvality života obyvateľov a návštevníkov mesta. Veríme, že nové lavičky budú slúžiť svojmu účelu a prinesú mnoho príjemných chvíľ oddychu a stretnutí. Mesto Nová Baňa ďakuje všetkým, ktorí sa na tejto obnove podieľali.

© Slovenský večerník/ilustračné foto