Skip to content
Menu
Novinka vo Fitparku pre všetky generácie na Športovej ulici v Liptovskom Hrádku
Regióny
publikované: 20 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Novinka vo Fitparku pre všetky generácie na Športovej ulici v Liptovskom Hrádku
Regióny

Dňa 15. mája 2024 priniesli zamestnanci technických služieb nový stôl na stolný tenis do Fitparku na Športovej ulici. Tento nový prírastok bol zrealizovaný na podnet obyvateľov mestských nájomných bytov, ktorí si želali rozšíriť možnosti športového vyžitia vo svojom okolí.

Ako informuje mesto Liptovský Hrádok, stôl bol starostlivo dovezený a zmontovaný na spevnenej ploche, kde bude slúžiť všetkým generáciám obyvateľov. Je to skvelá príležitosť pre deti, mládež, dospelých aj seniorov, aby sa mohli aktívne venovať stolnému tenisu a zároveň tráviť čas na čerstvom vzduchu.

Prítomnosť tohto nového športového zariadenia v parku nielenže podporuje zdravý životný štýl, ale tiež prispieva k posilneniu komunitných vzťahov. Obyvatelia majú teraz ďalší dôvod stretávať sa a spoločne tráviť čas, čím sa buduje priateľskejšia a súdržnejšia komunita.

Nech tento stôl na stolný tenis dlho a dobre slúži všetkým generáciám. Veríme, že sa stane obľúbeným miestom pre šport a zábavu v Fitparku na Športovej ulici a prinesie radosť a pohyb do života mnohým obyvateľom.

© Slovenský večerník/ilustračné foto