Skip to content
Menu
Nové Zámky:  Castrum Revue – 1. deň – 20. jún 2024

 Talentovaná mladá nitrianska kapela Dominika Titkova &Friends vás prenesie do ďalekej Latinskej Ameriky, do krajín …
Regióny
publikované: 11 júna, 2024
Menej ako minútu min.
Nové Zámky:  Castrum Revue – 1. deň – 20. jún 2024

 Talentovaná mladá nitrianska kapela Dominika Titkova &Friends vás prenesie do ďalekej Latinskej Ameriky, do krajín …
Regióny

🎶 Castrum Revue – 1. deň – 20. jún 2024

🇸🇰 Talentovaná mladá nitrianska kapela Dominika Titkova &Friends vás prenesie do ďalekej Latinskej Ameriky, do krajín zmyselných rytmov, ako sú Kolumbia, Venezuela, Brazília či Kuba. Pod vedením charizmatickej speváčky a saxofonistky Dominiky Titkovej predvedie toto 8-členné zoskupenie jedinečné predstavenie plné nie len kvalitnej hudby, no i vizuálnych efektov, farieb a zvodných tanečníc. Máte sa na čo tešiť!
🕗 Začiatok – 20:00 h

Predkapela: SOULMATES ACOUSTIC
Zmyselná hudba vychádzajúca z útrob duše…Kvalitné spevácke duo, ktorého spev je podfarbený hrou na klavíri. V ich podaní si vypočujeme rôznorodé žánre – latino, soul, funky i retro.
🕗 Začiatok – 19:00 h

🎶 Castrum Revue – 1. nap – 2024. június 20.

🇭🇺 A tehetséges fiatal zenekar DOMINIKA TITKOVÁ & FRIENDS Kolumbiába, Venezuelába, Brazíliába, a Karib-térségbe, de akár Kubába is elrepíti a hallgatóságát. Dominika Titková karizmatikus énekes és szaxofonos vezetésével ez a 8 tagú banda egyedülálló, minőségi zenével, eredeti feldolgozásokkal és csábító táncosokkal teli műsort ad elő.
🕗 Kezdés – 20:00 ó

Előzenekar – SOULMATES ACOUSTIC
Igazi lélekzenét játszó duó, az érzéki női énekhangot csodálatosan kísérő zongorajáték színesíti. Latino, soul, funky és retro zenét játszanak nekünk.
🕗 Kezdés – 19:00 óZdroj: Mesto Nové Zámky