Skip to content
Menu
Najšťastnejšie číslo domu. Skontrolujte, či máte takéto číslice vo svojej adrese
publikované: 10 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Najšťastnejšie číslo domu. Skontrolujte, či máte takéto číslice vo svojej adrese

10.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Pixabay/slightly_different).

Numerológia je prítomná nielen v našom dátume narodenia či hodine, kedy sme sa narodili, ale aj v mene, priezvisku a… čísle bytu, v ktorom bývame. Čo znamená číslo na dverách vášho domu vo svete numerológie?

Môže číslo domu priniesť šťastie?
Foto: Pixabay/slightly_different

Ako vypočítať numerologické vibrácie bytu?

Vo svete numerológie, oblasti ezoteriky, ktorá sa zaoberá číslami a ich významom v našom živote, je všetko založené na symbolike čísel. Dôležitý je nielen náš dátum narodenia, ale aj čísla, ktoré nás každý deň obklopujú.

Ak chcete zistiť, akú numerologickú vibráciu má náš byt, stačí sa pozrieť na číslo na dverách. Ak je číslo dvojciferné, sčítajte číslice, napr. číslo bytu 25 bude mať vibráciu 7, pretože 2+5=7.

Podľa numerologických znalostí čísla od 1 do 9 opisujú ľudí, ktorí žijú pod konkrétnymi číslami. V akom byte teda budú bývať tí… najinteligentnejší?

Na akom čísle žijú najmúdrejší ľudia?

Diskutujúci a intelektuálni ľudia budú podľa numerológie žiť na čísle 7. Sedmička je poznanie, skúmanie neznámeho je inteligencia.

Preto ľudia žijúci v byte s vibráciou 7 budú viac súvisieť so svetom vedy. Títo ľudia sa budú vyznačovať ambicióznosťou, vytrvalosťou pri presadzovaní cieľov a zvedavosťou.

V Biblii sa sedem považuje za dokonalý, úplný počet. Za sedem dní Boh stvoril svet. Pre ľudí žijúcich na tomto čísle to nie je bezvýznamné. Predpovedá úspech a naplnenie v profesionálnej práci aj v súkromnom rozvoji.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Aké sú najhoršie vlastnosti Strelca?

Júlové vibrácie nám prinesú veľa dobrého. Numerológovia to už vedia

The post Najšťastnejšie číslo domu. Skontrolujte, či máte takéto číslice vo svojej adrese appeared first on Vášeň v tebe.