Skip to content
Menu
Na zábave sa zabávalo tentoraz už v júni: Piaty ročník podujatia v Ilave privítal na pódiu kapelu Mafia Corner
Regióny
publikované: 26 júna, 2024
Menej ako minútu min.
Na zábave sa zabávalo tentoraz už v júni: Piaty ročník podujatia v Ilave privítal na pódiu kapelu Mafia Corner
Regióny

V Klobušiciach sa tento rok konal piaty ročník obľúbeného podujatia “Na zábave zábava,” ktoré sa po prvýkrát uskutočnilo už v júni.

Ako informuje mesto Ilava, tento ročník privítal na pódiu známe hudobné skupiny, vrátane kapely Mafia Corner, ktorá rozprúdila atmosféru svojim energickým vystúpením.

Vývoj a histórie podujatia

Podujatie vzniklo ako malá lokálna akcia po vybudovaní nového detského ihriska na mieste, ktoré domáci familiárne volajú “Na zábave”. Táto letná tradícia sa rozvinula do väčšieho formátu, pričom sa každý rok snažila priniesť viac zábavy pre rodiny s deťmi i dospelých.

Zmeny miesta konania

Po piatich rokoch si podujatie prešlo viacerými zmenami lokácie:

  • Prvý ročník sa konal v parku pri kaštieli, kde sa poľovníci usadili na päť ročníkov.
  • Druhý ročník sa presunul pred dom kultúry, kde sa program rozšíril o hudobných hostí.
  • Tretí a štvrtý ročník sa uskutočnili opäť v parku pri kaštieli Klobušice, kde vystúpili hviezdy ako Kollárovci a Kuly s Desmodom.
  • Piaty ročník sa vrátil pred dom kultúry a zmenil svoj termín z letného na predprázdninový.

Program piatého ročníka

Sobota 22. júna priniesla pestrý program plný zábavy pre všetkých:

  • Folklórne skupiny: Vystúpenia Strážovanky zo Zliechova a Košarinky z Temešu priniesli tradičnú ľudovú hudbu.
  • Popoludňajší program: Skupina DRIŠĽAK rozveselila publikum, nasledovaní rockerami z Bratislavy, ACCIDENTAL LOVERS.
  • Večerný program: Skupiny MAFIA CORNER a HUNCÚTI rozprúdili zábavu až do noci, pričom návštevníci sa dosýta vytancovali.

Zábava pre deti a občerstvenie

Pre najmenších návštevníkov boli pripravené skákacie hrady a zábavu priniesli aj maskoti z Tlapkovej patroly. Nechýbalo ani dobré jedlo a pitie, ktoré dotvorilo príjemnú atmosféru celej akcie. Sobota bola pre mnohých skvelou príležitosťou stráviť čas so svojimi priateľmi a známymi v príjemnom prostredí.

Piaty ročník podujatia “Na zábave zábava” bol opäť úspešný a priniesol množstvo radosti a zábavy pre všetkých účastníkov. Tešíme sa na ďalšie ročníky a veríme, že táto tradícia bude pokračovať aj v budúcnosti!

Na zábave sa zabávalo tentoraz už v júni, piaty ročník podujatia privítal na pódiu kapelu Mafia Corner 1Na zábave sa zabávalo tentoraz už v júni, piaty ročník podujatia privítal na pódiu kapelu Mafia Corner 2Na zábave sa zabávalo tentoraz už v júni, piaty ročník podujatia privítal na pódiu kapelu Mafia Corner 3Na zábave sa zabávalo tentoraz už v júni, piaty ročník podujatia privítal na pódiu kapelu Mafia Corner 4Na zábave sa zabávalo tentoraz už v júni, piaty ročník podujatia privítal na pódiu kapelu Mafia Corner 5Na zábave sa zabávalo tentoraz už v júni, piaty ročník podujatia privítal na pódiu kapelu Mafia Corner 6Na zábave sa zabávalo tentoraz už v júni, piaty ročník podujatia privítal na pódiu kapelu Mafia Corner 7

© Slovenský večerník/ilustračné foto