Skip to content
Menu
MUDr. Peter Kotlár: Ľudia nebojte sa, ale buďte ostražití! WHO nedostalo mandát od našich občanov!
Redakcia
publikované: 7 mája, 2024
Menej ako minútu min.
MUDr. Peter Kotlár: Ľudia nebojte sa, ale buďte ostražití! WHO nedostalo mandát od našich občanov!
Redakcia
publikované: 12 októbra, 2023

Verejné zdravie sa NESMIE riešiť tak, že budeme pokračovať v projektoch ktoré sú rozbehnuté. Treba preskúmať, či základy budovy „zdravotníctva“ nie sú prehnité, píše MUDr. Peter KOTLÁR, poslanec NR SR za SNS.

Verejné zdravie je otázka celej verejnosti a národa. Nepýta sa či ste ľavičiar alebo pravičiar.

Mohlo by sa pokojne stať, že nová vláda bude „vládnuť“ správne ale „trávenie“ národa bude pokračovať a dobre vládnuť v otrávenom národe je „zlé vládnutie“.

Verejné zdravie je v prvom rade otázkou prevencie a otázkou vedeckého pochybovania o dodržiavaní nariadení „zvonku“ a vytvorení vlastného prístupu k zdraviu!

Prečo by nám mal chcieť niekto „dobre“, keď výsledkom činnosti farmafiriem a nadnárodných inštitúcií je popravde chorá a udržiavane chorľavejúca spoločnosť?

Je NEVYHNUTNÉ vytvoriť špeciálnu vyšetrovaciu komisiu na národnej slovenskej úrovni na dôkladné vyšetrenie COVIDového managementu a to z týchto dôvodov:

 1. Vyšetriť či nešlo o zločin proti ľudskosti a nebola tým ohrozená bezpečnosť zdravia našich občanov ( už dnes VIEME že bola!)
 2. Vyšetriť všetky prostriedky (financie, médiá, osobnosti, politikov…), ktoré boli použité v propagande za účelom dosiahnutia výsledku, ktorý už dnes možno pokladať za trestný čin!
 3. Použiť národný výskum a výsledky ako dôkaz, k odmietavému postoju voči WHO, ktorý chce na základe (aj) COVIDOVého managementu nás PRESVEDČIŤ, že aj ďalšie (umelo vyrobené) hrozby bude vedieť „profesionálne“ zvládnuť a aby sme im dali moc!!!

.. no nedáme! Najskôr to poriadne prešetríme. Vyšetríme. Poskytneme dôkazy. Odprezentujeme závery.

A na konci, keď sa dozviete Pravdu o COVIDe, uvidíme či ľud nebude na našej strane.

Neviem si predstaviť, že by ktokoľvek, zaočkovaný aj nezaočkovaný (všetci sú „naši“), súhlasili s odovzdaním moci nejakej súkromnej „firme“ WHO, pokiaľ by sme im dali dôkazy o tom, že ich činnosť je založená na „kriminálnom“ podklade z doby COVIDu!

Viem presne čo robiť, komu volať a čo vyšetriť. Kým sa to nevyšetrí, odporúčam pre blaho budúcich generácií aby ste boli bdelí, zdržanliví a zodpovední k deťom a ich deťom!

Boh nám v tomto pomáhaj!

Pretože práve bohorovnosť samozvaných vládcov sveta zasahuje do Božskej prirodzenosti, pretože len on má právo trestať hriech chorobou.

Pamätajte si výrok múdreho človeka, ktorý povedal: „… ak objavíte liek na chorobu, ktorú nám Pán Boh dal, aby sme sa výchovným spôsobom napravili, Stvoriteľ pošle novú chorobu.“

Lenže samozvaní vládcovia tohto Sveta „vymýšľajú“ nové a svoje choroby, aby na strachu z „nevyliečiteľnosti“ si vás zotročili a ostali závislí na liečbe, ktorú pripravujú súbežne s vývojom biologickej zbrane.

Na tieto otázky MUSÍME zodpovedať:

 1. Sú mRNA vakcíny bezpečné
 2. Spĺňajú rúška pri prenose infekcie úlohu ochrany?
 3. Spĺňajú testy na COVID19 svoju funkciu?
 4. Čo je S-proteín?
 5. UVP v kombinácii sremdesivirom…
 6. Aký je súvis medzi úmrtiami, zvýšeným výskytom „rakoviny“ a ďalšími „ochoreniami“ vo vzťahu k vakcínam proti COVID19 (S-proteín)?
 7. „pošliapávanie“ ľudských práv počas COVIDu, právna zodpovednosť, bezpečnosť krvných konzerv od očkovaného, testy a skúšky na lab.zvieratách, nežiadúce účinky, neplodnosť, prenos S-proteínu…. celý zoznam ktorý sa pripravuje!
 8. A ďalšie …
 9. A ďalšie …

MUDr. Peter KOTLÁR, poslanec NR SR za SNS