Skip to content
Menu
Mesto Leopoldov otvorilo nové jasličky
Regióny
publikované: 5 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Mesto Leopoldov otvorilo nové jasličky
Regióny

Pre všetkých, ktorí nemali možnosť navštíviť leopoldovské jasličky počas Dňa otvorených dverí, máme dobrú správu! Pripravili sme pre vás alternatívu, ako si môžete vychutnať krásu našich jasličiek.

Ako informuje mesto Leopoldov, tím vytvoril virtuálnu prehliadku, ktorá vám umožní detailne si pozrieť všetky časti jasličiek z pohodlia vášho domova. Táto prehliadka je dostupná na našej webovej stránke a ponúka interaktívne možnosti pre bližšie spoznanie jednotlivých scenérií a postáv.

Na webovej stránke nájdete aj fotografie a videá z Dňa otvorených dverí, ktoré zachytávajú atmosféru a radostné chvíle z tejto akcie. Ak ste jasličky navštívili osobne, môžete si pripomenúť svoje zážitky a ak nie, máte skvelú možnosť prežiť ich dodatočne.

Radi by sme vám poďakovali za váš záujem a podporu. Veríme, že virtuálna prehliadka vám poskytne aspoň kúsok radosti a pokoja, ktorý naše jasličky prinášajú každoročne.

Navštívte našu webovú stránku a vychutnajte si leopoldovské jasličky v plnej kráse!

Na obrázku môže byť interiéryNa obrázku môže byť 1 osobaNa obrázku môže byť stôlNa obrázku môže byť stôl a interiéryNa obrázku môže byť detská hračkaNa obrázku môže byť spálňa a textNa obrázku môže byť 2 ľudiaNa obrázku môže byť textOpis fotky nie je k dispozícii.Na obrázku môže byť stôlNa obrázku môže byť 2 ľudia, hračka a interiéry

© Slovenský večerník/ilustračné foto